Superdiil enne uut disaini! Osta kohe!
Sulge
Uue disaini tulekuni on jäänud:

Fitlap toitumiskava tagasiside - Merit Sepp

Merit Sepp
29 a
Enne
110 kg
Pärast
92 kg
Merit on Fitlap.ee toitumiskava abil kaotanud 18 kilogrammi enda kehakaalust. See on parandanud tema enesetunnet ning ka enesehinnagut.

Minu teekond Fitlap.ee toitumiskavaga

Alustasin Fitlap.ee toitumisakava kasutamist 8. aprillil, kaaludes 110 kg. Enne seda kasutasin palju erinevaid toitumiskavasid, paraku hakkas nende kavade puhul vastu pidevalt sama toidu söömine või sisaldas kava liiga kalleid toiduaineid ja keerulisi toite, mida vastsündinud lapse kõrvalt oli raske valmistada. Mul on siiras rõõm, et mu sõbranna mulle Fitlapi tutvustas.

Nüüd, pool aastat hiljem, olen juba 18 kg kergem, lisaks sellele olen kaotanud ka hulgaliselt sentimeetreid. Näiteks oli alustades mu keskkoha ümbermõõt 125 cm, millest nüüd on kadnud 37 cm.

Kaalulangetus on mind muutnud enesekindlamaks, samuti on mu enesetunne palju parem kui varem. Tore on ka see, et riided istuvad paremini seljas ja peeglisse vaadates ei näe enam ümarat nägu ja kõhtu, mis üle püksiääre ulatus.

Fitlap köitis mind oma tuttavate maitsetega toitumiskavas, ei mingid keeruliste hääldustega nimesid ja kalleid toiduaineid. Mis saab veel parem olla kui sul on võimalik näiteks kartul makaroniks vahetada või singi asemel hakkliha toidu sisse pista. Fitlap on lihtsalt nii hea abi söögitegemisel, sööd vastavalt sellele, mida sa tahad süüa, otsid toidu enda maitse järgi ja vajadusel kohendad selle ümber.

Fitlap.ee-toitumiskava-tagasiside-Merit-Sepp
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Merit-Sepp

Minu 5 soovitust teistele:

1. Olen tänaseks endale selgeks teinud, et me oleme endale ise kõige paremad motivaatorid, sest me ju langetame iseenda heaolule mõeldes kaalu.
2. Ära otsi vabandusi, sest mitte kedagi teist see ei huvita ja iseendale vabandusi mõelda pole mõtet.
3. Kui libastud siis see on okei. Hommikul ärgates mine jälle oma rajale tagasi.
4. Ära võta teiste edust endale sihtmärki, sest kui sa sama teha ei suuda siis võib pettumus su taas libastumiseni viia.
5. Vii ennast väikeste samudega vormi, sest kokkuvõttes sa kõnnid pika maa maha ja tulemus on magus: ei oma tähtsust, kui suurte sammudega keegi teine sinna jõudis. Tunne uhkust oma saavutuste üle.

Loe ka Kaisa tagasisidet, kes kaotas toitumiskava abil 18 kg.

Laila Olde
Enne
84 kg
Pärast
68.5 kg
Ise olen juba üsna rahul oma saavutatuga. Kuna enne pilti oli hirmus raske leida, sest pildile ma varem eriti ei kippunud, seepärast võtsin aastataguse pildi. Alustasin Fitlapiga aprillis ja algkaal oli 84 (mingi hetk ka rohkem). Suvi läks kergemalt kava jälgimisega, aga sügisest võtsin ennast uuesti korralikult käsile. Nüüdseks on kaalunumbriks 68,5, seega olen hetkeks kaotanud juba 15,5 kilo ning sentimeetreid kokku 44.
Heidi Uiga
Enne
112 kg
Pärast
82 kg
Päris algus oli 112 kilo pealt, pildil on kaal 106 kg ja nüüd 82 kg. Tasa ja targu ja toimib...edu ja maitsvaid ampse kõigile sel teel.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod