Superdiil enne uut disaini! Osta kohe!
Sulge
Uue disaini tulekuni on jäänud:

Fitlap toitumiskava tagasiside - Maris Maasikas

Maris Maasikas
29 a
Enne
98 kg
Pärast
78 kg
Kaotasin 10 kuuga 20 kg! Mul on palju rohkem enesekindlust ning peegel on parim sõber!

Alustasin kavaga 2017. aasta augustis. Alguses ei julgenud kaalu vaadata, kui olin kaks nädalat kavas olnud, oli 98 kg. 10 kuud kavas olemise järel oli kaal 78 kg, nüüd pole kaks kuud kavas olnud ega kaalunud, aga pilt on värske.

Fitlapi toitumiskava juures meeldib, et seda on suhteliselt lihtne järgida ja ka lihtne oma käe järgi ümber teha. Kui on isu, siis sööngi terveks eineks juustu ja marju ja olen rõõmus.

Kaalulangus on minu elu muutnud nii, et riided istuvad hästi ja poes on toredam käia, enesekindlust on rohkem, peegel on suurem sõber. Ma ei saa öelda, et ma oleksin enne olnud õnnetu, jõuetu või söönud rämpstoitu.

Ütlen ausalt, mul ei ole raskeid hetki. Argipäeval on kavas lihtne püsida, sest söön nagunii kodus hommikust, nagunii võtan lõuna tööle kaasa, nagunii teen õhtusööki. Kui nädalavahetusel tuleb ette mitu kavavälist einet, siis ma ei mõtle, et oi, kus ma nüüd patustasin, pean end karistama, vaid suhtun toidusse kui elamusse, ühendajasse. Ja esmaspäeval jälle uue hooga.

Fitlapi alustajale soovitan ajastada algus sündmustevaesele perioodile, kui on aega tegelda kava tundmaõppimisega ja kui ei tule ette liiga palju sünnipäevi ja kartulisalateid.

Fitlap.ee tagasiside Maris Maasikas
Fitlap.ee tagasiside Maris Maasikas, foto: Anete Toming
Ave Ummalas
Hei hei kaasvõitlejad. Liitusin aprillis 2016, tänaseks (september) olen maha söönud 15 kg ja jäänud 49 cm õhemaks. Tänu Fitlapile on samm kergem ja meel rõõmsam ning teekond teiega jätkub ....;)
Dzein Pinnak
Enne
85 kg
Pärast
76 kg
Tere. Pärast sünnitust kaalusin 85 kg ja ei läinud enam vanad riided selga :-), omal käel võtsin 10 kg alla .. siis liitusin ma Fitlapiga okt kuus ja SEE MU ELU PARIM OTSUS! 76 kg alustasin ja hetkel kaal 66,6. Tegelikult arvan, et oleks rohkem all veel (kuna ette tulnud ka patustamisi), aga jah, ise piltidel suurt vahet ei märka, kuna näen end igapäevaselt ...

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod