Tasuta 3 päeva toitumiskava Proovi kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Kristiina Timma

Kristiina Timma
30 a
Enne
99 kg
Pärast
92 kg
Kristiina on pärast 3-kuulist toitumiskava kasutamist langetanud kaalu 7,6 kg. Tal on ennast kergem liigutada, tuju on hea ning ta saab igapäevaselt komplimente

Olen olnud Fitlapi toitumiskava kasutaja juba mitu aastat, kuid asja võtsin tõsiselt ette 2018. aasta augustikuus. Paljud minu tuttavad ei usu, et mu algkaal oli 99,4 kg, sest olen 175 cm pikk ning hea kehakuju tõttu ei paista kilod niivõrd välja. Kuid just selline see algkaal oli. Pärast 3-kuulist toitumiskava kasutamist kaalun 91,8 kg, seega olen selle ajaga kaotanud 7,6 kg.

Fitlapi toitumiskava juures meeldib mulle kõige rohkem see, et ma ei pea otsima erilist toorainet või enda jaoks tundmatuid toiduaineid, millest maitsvaid sööke valmistada. Paljud toidud toitumiskava retseptivalikust on lihtsalt ja kiirelt valmivad. Ja kui pole üldse aega süüa teha, võib haarata ka “Fitlap.ee soovitab” sildiga varustatud valmistoitu Coop’i kauplustest või Circle K teenindusjaamadest.

Saan igapäevaselt komplimente

Kaalukaotus on päris palju mu elu muutnud. Mul on ennast kergem liigutada ning mitmed varem keha vaevanud hädad on end harvem ilmutanud. Kõht on täis, tuju hea ja kaal langeb. Saan juba praeguse kaalukaotuse juures igapäevaselt komplimente. 

Ma ei jää pikalt analüüsima kui juhtun kavast kõrvale kalduma. Näiteks kui läheme perega välja sööma, siis teengi endale lubatud patutoidukorra ja järgmise toidukorraga lähen juba kavaga edasi.

Teistele Fitlapi toitumiskavaga alustajatele soovitan kindlasti leida mõned enda tavapärase toidulauaga sarnased retseptid. Valik on lai ning asendustest on palju erinevaid toiduaineid, seega leiab igaüks endale midagi sobivat. Lisaks soovitan teha mitu portsu toitu korraga valmis, sellega hoiab  kokku aega ja ei teki mõttetut toiduraiskamist. 

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Kristiina Timma
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Kristiina Timma

 

Vaata ka teiste tublide kaalulangetajate tagasisidesid!

Enelii Heinsaar
Olen juba terve aasta olnud selle kenasti toimiva programmi kasutaja ja selle ajaga olen lahti saanud 17kg. Tegelikkuses oli see kaal, mis praegu vastu vaatab, saavutatud 7 kuuga, aga kuna suvi polnud just kaalulangetajale kõige lihtsam periood, siis olen väga rahul, et olen suutnud ka need 3 kuud püsida kaaluga järje peal.
Kätlin Vanaselja
26 a
Enne
85 kg
Pärast
70 kg
Fitlapi abil kaalulangetuse teekonda alustanud Kätlin on kaotanud 15 kg, avastanud jõusaali ning naudib komplimente, mis teda tema teekonnal innustavaid.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod