Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Kristiina Timma

Kristiina Timma
30 a
Enne
99 kg
Pärast
92 kg
Kristiina on pärast 3-kuulist toitumiskava kasutamist langetanud kaalu 7,6 kg. Tal on ennast kergem liigutada, tuju on hea ning ta saab igapäevaselt komplimente

Olen olnud Fitlapi toitumiskava kasutaja juba mitu aastat, kuid asja võtsin tõsiselt ette 2018. aasta augustikuus. Paljud minu tuttavad ei usu, et mu algkaal oli 99,4 kg, sest olen 175 cm pikk ning hea kehakuju tõttu ei paista kilod niivõrd välja. Kuid just selline see algkaal oli. Pärast 3-kuulist toitumiskava kasutamist kaalun 91,8 kg, seega olen selle ajaga kaotanud 7,6 kg.

Fitlapi toitumiskava juures meeldib mulle kõige rohkem see, et ma ei pea otsima erilist toorainet või enda jaoks tundmatuid toiduaineid, millest maitsvaid sööke valmistada. Paljud toidud toitumiskava retseptivalikust on lihtsalt ja kiirelt valmivad. Ja kui pole üldse aega süüa teha, võib haarata ka “Fitlap.ee soovitab” sildiga varustatud valmistoitu Coop’i kauplustest või Circle K teenindusjaamadest.

Saan igapäevaselt komplimente

Kaalukaotus on päris palju mu elu muutnud. Mul on ennast kergem liigutada ning mitmed varem keha vaevanud hädad on end harvem ilmutanud. Kõht on täis, tuju hea ja kaal langeb. Saan juba praeguse kaalukaotuse juures igapäevaselt komplimente. 

Ma ei jää pikalt analüüsima kui juhtun kavast kõrvale kalduma. Näiteks kui läheme perega välja sööma, siis teengi endale lubatud patutoidukorra ja järgmise toidukorraga lähen juba kavaga edasi.

Teistele Fitlapi toitumiskavaga alustajatele soovitan kindlasti leida mõned enda tavapärase toidulauaga sarnased retseptid. Valik on lai ning asendustest on palju erinevaid toiduaineid, seega leiab igaüks endale midagi sobivat. Lisaks soovitan teha mitu portsu toitu korraga valmis, sellega hoiab  kokku aega ja ei teki mõttetut toiduraiskamist. 

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Kristiina Timma
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Kristiina Timma

 

Vaata ka teiste tublide kaalulangetajate tagasisidesid!

Maili Saul
Enne
89 kg
Pärast
79 kg
Imeline FitLap! Alustasin 5. juulil ja olen praeguseks kaotanud 10 kg. Algkaal oli 89 ja täna hommikul 79. Motivatsioon on laes!
Merje Hannus
Enne
84 kg
Pärast
65 kg
Esialgu katsetasin 3 päeva ja kaal oli 84 kg. Jäin kavaga väga rahule! Aasta hiljem olen endiselt kava kasutaja, kuigi säilitajana. Kaal näitab nr 64-65 kg. Pikkust on mul 164 cm. Olen rahul ja niipea ei kavatse kava järgimisest loobuda. 

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod