Uusaastapakkumine -35% Osta kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Kristiina Timma

Kristiina Timma
30 a
Enne
99 kg
Pärast
92 kg
Kristiina on pärast 3-kuulist toitumiskava kasutamist langetanud kaalu 7,6 kg. Tal on ennast kergem liigutada, tuju on hea ning ta saab igapäevaselt komplimente

Olen olnud Fitlapi toitumiskava kasutaja juba mitu aastat, kuid asja võtsin tõsiselt ette 2018. aasta augustikuus. Paljud minu tuttavad ei usu, et mu algkaal oli 99,4 kg, sest olen 175 cm pikk ning hea kehakuju tõttu ei paista kilod niivõrd välja. Kuid just selline see algkaal oli. Pärast 3-kuulist toitumiskava kasutamist kaalun 91,8 kg, seega olen selle ajaga kaotanud 7,6 kg.

Fitlapi toitumiskava juures meeldib mulle kõige rohkem see, et ma ei pea otsima erilist toorainet või enda jaoks tundmatuid toiduaineid, millest maitsvaid sööke valmistada. Paljud toidud toitumiskava retseptivalikust on lihtsalt ja kiirelt valmivad. Ja kui pole üldse aega süüa teha, võib haarata ka “Fitlap.ee soovitab” sildiga varustatud valmistoitu Coop’i kauplustest või Circle K teenindusjaamadest.

Saan igapäevaselt komplimente

Kaalukaotus on päris palju mu elu muutnud. Mul on ennast kergem liigutada ning mitmed varem keha vaevanud hädad on end harvem ilmutanud. Kõht on täis, tuju hea ja kaal langeb. Saan juba praeguse kaalukaotuse juures igapäevaselt komplimente. 

Ma ei jää pikalt analüüsima kui juhtun kavast kõrvale kalduma. Näiteks kui läheme perega välja sööma, siis teengi endale lubatud patutoidukorra ja järgmise toidukorraga lähen juba kavaga edasi.

Teistele Fitlapi toitumiskavaga alustajatele soovitan kindlasti leida mõned enda tavapärase toidulauaga sarnased retseptid. Valik on lai ning asendustest on palju erinevaid toiduaineid, seega leiab igaüks endale midagi sobivat. Lisaks soovitan teha mitu portsu toitu korraga valmis, sellega hoiab  kokku aega ja ei teki mõttetut toiduraiskamist. 

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Kristiina Timma
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Kristiina Timma

 

Vaata ka teiste tublide kaalulangetajate tagasisidesid!

Elina Oikimus
Täna on mul väike tähtpäev :) Olen olnud teie meeldivas seltskonnas ja kavasid jälginud 6 kuud. Alustasin kavaga 15 eur nädalas ja paari nädala pärast läksin üle Fitlapi. Alguses tundus küll ebatõonäoline, et järjekordne asi mida ma katsetan, kas see ka õnnestub. Võib öelda, et olin positiivselt üllatunud, kui kaal mõnusasti langema hakkas. Olen eelnevalt proovinud erinevaid dieete, aga pole mingeid suuri muutusi suutnud saavutada. Fitlap nende kõrval on ikka suurepärane. Tõusude ja mõõnadega on 6 kuuga läinud 19,4 kg ja kogu kehalt on kadunud 73,5 cm. Kuna mul oli ka suur algkaal(115,4kg), siis on minu teekond alles poolepeal. Tänu toredatele treeneritele ja vahavale treeningkavale olen leidnud enda jaoks jooksmise. Ma pole kunagi spordist lugu pidanud, nüüd aga naudin jooksmist.
Katrin Veldermann
Enne
75.8 kg
Pärast
68.8 kg
Mul on rõõm kuuluda sellesse gruppi :-). Uskumatu, et kaalus võib maha võtta ka siis, kui nälgima ei pea :-). Mina alustasin Fitlapiga jaanuari lõpus. Tänane tulemus - 7 kg. Palju tööd on veel ees, sest minu ideaalkaal on veel saavutamata. Aga juba täna ma säran, sest tunnen end palju paremini! :-) Aitäh, Fitlapi meeskonnale ja toredatele kaasvõitlejatele!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod