Suur suvine allahindlus! Osta kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Jaana Nester

Jaana Nester
38 a
Enne
129 kg
Pärast
112 kg
Jaana alustas toitumiskava kasutamist 2019 jaanuaris. Tänu toitumiskava jälgimisele on kadunud pidev magusaisu. Lisaks sellele ka 17 üleliigset kilogrammi.

Alustasin toitumiskava kasutamist 2019 aasta jaanuaris. Kaalusin alustades 129 kg. Nüüd 3 kuud hiljem kaalun 112 kg. Toitumiskava juures meeldib mulle selle lihtsus ja valikuvõimalused. Tänu Fitlap toitumiskavale olen palju teadlikum tervisliku toitumise osas.

Minu elu Fitlapiga…

Kaalukaotus on andnud mulle hea enesetunde, olen hakanud armastama sportimist ja enesekindlus on kasvanud.

Ma ei ole veel raskeid hetki kogenud aga patukordi olen teinud küll. Patukorra ajal söön kõike, mille järgi isutab ja nii on tükiks ajaks jälle rahu majas. Mis minu jaoks on kava järgimise juures huvitav, on see, et mul ei ole enam isu magusa järgi.

Kui alustasin toitumiskava järgimist, siis nädala pärast arvasin ma, et rahakott ei pea vastu. Hirmuga mõtlesin, et pean sellest vist loobuma. Aga retsepte uurides sain aru, et on odavamaid ja lihtsamaid toite ka. Saan ju ise endale menüü koostada. Nüüdseks olengi leidnud oma lemmikretseptid ja vahest lisan ka mõne uue retsepti vahelduse mõttes.

Teistele kasutajatele soovitan: “Uuele alustajale soovitangi mitte üle mõelda. Sa saad valida enda maitse ja hinna järgi menüü. Mis saaks veel parem olla!!!”

Elina Oikimus
Täna on mul väike tähtpäev :) Olen olnud teie meeldivas seltskonnas ja kavasid jälginud 6 kuud. Alustasin kavaga 15 eur nädalas ja paari nädala pärast läksin üle Fitlapi. Alguses tundus küll ebatõonäoline, et järjekordne asi mida ma katsetan, kas see ka õnnestub. Võib öelda, et olin positiivselt üllatunud, kui kaal mõnusasti langema hakkas. Olen eelnevalt proovinud erinevaid dieete, aga pole mingeid suuri muutusi suutnud saavutada. Fitlap nende kõrval on ikka suurepärane. Tõusude ja mõõnadega on 6 kuuga läinud 19,4 kg ja kogu kehalt on kadunud 73,5 cm. Kuna mul oli ka suur algkaal(115,4kg), siis on minu teekond alles poolepeal. Tänu toredatele treeneritele ja vahavale treeningkavale olen leidnud enda jaoks jooksmise. Ma pole kunagi spordist lugu pidanud, nüüd aga naudin jooksmist.
Triin Siniorg
Kuidas öelda - patuga pooleks. Kuna pikendamine venis veidi, tuli auk sisse, kuid ka sel ajal üritasin jälgida, mida söön. Eks patte ole ka olnud, kuid siin on pildid: 5.05, 15.06 ja 28.08. Pidev piltide tegemine aitab mul paremini joonel püsida.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod