3 päeva toitumiskava Proovi tasuta!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Jaana Nester

Jaana Nester
38 a
Enne
129 kg
Pärast
112 kg
Jaana alustas toitumiskava kasutamist 2019 jaanuaris. Tänu toitumiskava jälgimisele on kadunud pidev magusaisu. Lisaks sellele ka 17 üleliigset kilogrammi.

Alustasin toitumiskava kasutamist 2019 aasta jaanuaris. Kaalusin alustades 129 kg. Nüüd 3 kuud hiljem kaalun 112 kg. Toitumiskava juures meeldib mulle selle lihtsus ja valikuvõimalused. Tänu Fitlap toitumiskavale olen palju teadlikum tervisliku toitumise osas.

Minu elu Fitlapiga…

Kaalukaotus on andnud mulle hea enesetunde, olen hakanud armastama sportimist ja enesekindlus on kasvanud.

Ma ei ole veel raskeid hetki kogenud aga patukordi olen teinud küll. Patukorra ajal söön kõike, mille järgi isutab ja nii on tükiks ajaks jälle rahu majas. Mis minu jaoks on kava järgimise juures huvitav, on see, et mul ei ole enam isu magusa järgi.

Kui alustasin toitumiskava järgimist, siis nädala pärast arvasin ma, et rahakott ei pea vastu. Hirmuga mõtlesin, et pean sellest vist loobuma. Aga retsepte uurides sain aru, et on odavamaid ja lihtsamaid toite ka. Saan ju ise endale menüü koostada. Nüüdseks olengi leidnud oma lemmikretseptid ja vahest lisan ka mõne uue retsepti vahelduse mõttes.

Teistele kasutajatele soovitan: “Uuele alustajale soovitangi mitte üle mõelda. Sa saad valida enda maitse ja hinna järgi menüü. Mis saaks veel parem olla!!!”

Maris Maasikas
29 a
Enne
98 kg
Pärast
78 kg
Kaotasin 10 kuuga 20 kg! Mul on palju rohkem enesekindlust ning peegel on parim sõber!
Margot Tõnisson
Enne
99 kg
Pärast
72 kg
Tere! 27. novembril sai aasta kavadega alustamisest. Täpselt selleks päevaks tuli nr -27 kg. Algkaal oli 99 kg. Suured kummardused Renele ja Heikkile, ilma teieta veereks ma ikka veel edasi ja toituks enda arvates "tervislikult".

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod