Superdiil enne uut disaini! Osta kohe!
Sulge
Uue disaini tulekuni on jäänud:

Fitlap toitumiskava tagasiside - Angelika Leichter

Angelika Leichter
Enne
75.5 kg
Pärast
62 kg
Hetkel kaaluks siis 62.0! (-13.5kg) Arvasin kusjuures, et sellised numbrid on võimatud, kuna aastaid kaalusin 67 kg ja alla ei võtnud, kuigi tegin trenni. Ja nii ongi, kui toitumine vale, ei aita ükski super-hüper trenn kaalu langetada. Aitäh kõigile toredatele inimestele siin grupis, olete väga suureks abiks!

Minul täitub kohe pool aastat Fitlapiga. Alustasin augustis 2016 kaaluga 75,5 kg. Sain aru, et nii edasi enam ei saa, peab end käsile võtma! Esimestel kuudel läks ikka ilusti alla. Jõulud vast võtsid hoogu veidi maha, aga nüüd olen taas kaaluga võitlemas. Hetkel kaaluks siis 62.0! (-13.5kg) Arvasin kusjuures, et sellised numbrid on võimatud, kuna aastaid kaalusin 67 kg ja alla ei võtnud, kuigi tegin trenni. Ja nii ongi, kui toitumine vale, ei aita ükski super-hüper trenn kaalu langetada. Aitäh kõigile toredatele inimestele siin grupis, olete väga suureks abiks!

Robert Salep
28 a
Enne
115 kg
Pärast
105 kg
Olen Fitlapile väga tänulik ja jätkan seda teed. Suur tänu selle idee autoritele, te olete võimsad! Minul koos Fitlapiga alates 9 aprillist 10 kg ja 33,5 cm kadunud. Vaheldusrikas, lihtne ja maitsev menüü ei tekita üksluiset tunnet ning dieedi pidamine on päris meeldivaks muudetud ning nälga ei ole pidanud küll kordagi tundma, pigem vastupidi. Antud hetkel on minu kaaluks 105,2 kg, aasta algusest kaotatud 19,8kg. Lõppeesmärgini on veel ruumi küll ning loorberitele ei saa puhkama jääda.
Margot Tõnisson
Enne
99 kg
Pärast
72 kg
Tere! 27. novembril sai aasta kavadega alustamisest. Täpselt selleks päevaks tuli nr -27 kg. Algkaal oli 99 kg. Suured kummardused Renele ja Heikkile, ilma teieta veereks ma ikka veel edasi ja toituks enda arvates "tervislikult".

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod