Fitlap toitumiskava tagasiside - Angelika Leichter

Angelika Leichter
Enne
75.5 kg
Pärast
62 kg
Hetkel kaaluks siis 62.0! (-13.5kg) Arvasin kusjuures, et sellised numbrid on võimatud, kuna aastaid kaalusin 67 kg ja alla ei võtnud, kuigi tegin trenni. Ja nii ongi, kui toitumine vale, ei aita ükski super-hüper trenn kaalu langetada. Aitäh kõigile toredatele inimestele siin grupis, olete väga suureks abiks!

Minul täitub kohe pool aastat Fitlapiga. Alustasin augustis 2016 kaaluga 75,5 kg. Sain aru, et nii edasi enam ei saa, peab end käsile võtma! Esimestel kuudel läks ikka ilusti alla. Jõulud vast võtsid hoogu veidi maha, aga nüüd olen taas kaaluga võitlemas. Hetkel kaaluks siis 62.0! (-13.5kg) Arvasin kusjuures, et sellised numbrid on võimatud, kuna aastaid kaalusin 67 kg ja alla ei võtnud, kuigi tegin trenni. Ja nii ongi, kui toitumine vale, ei aita ükski super-hüper trenn kaalu langetada. Aitäh kõigile toredatele inimestele siin grupis, olete väga suureks abiks!

Triin Tedrekull
Enne
70.2 kg
Pärast
60.2 kg
Tänaseks on minu kaalulangetuse tee algusest möödunud 3 kuud. Alustasin kaalulangetamist 21.01.2015, algkaal oli 70,2 kg. Kehakaal on selle ajaga langenud 9,9 kg ja sentimeetreid kokku kadunud 46.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod