Higi on rasv nutmas ehk on trenniaeg

Trenn pole mu jaoks võõras teema. Juba lapsepõlvest peale olen palju erinevaid spordialasi katsetanud, mõnda veidi püsivamalt harrastanud, mõni ala lausa elukutseks saanud - annan vesiaeroobikatunde beebiootajatele.

Veel alles 6 aastat tagasi oligi mu põhiametiks aeroobikatrennide juhendamine, siis aga juhtus õnnetus ja lihasrebendid tõid mulle mõned kuud karkudel veetmise ning ka karjäärimuutuse.

Pikk lugu lühidalt hetkel olles beebiga kodune annan titaootajatele vesiaeroobikatunde, mis aga tähendab, et jalutan mööda basseiniäärt, aegajalt istun ning tugevaima koormuse ning trenni teevad mu häälepaelad.

Iseenda keha vormimiseks (ja muidugi treenin ka vaimu) käin 2 korda nädalas joogas - hetkeses lemmikus aerojoogas. See on lihtsalt supertreening ja igaüks saab kindlasti hakkama. Mu kõige lemmikumaks osaks on muidugi lõpus see kookonis õõtsumine, kuidagi väga turvaline ja hea on seal kiigus olla, peale tunnist treeningut õnnehormoonid on laes ja saab lihtsalt olla.

Ja rohkem nagu väga ei teegi miskit - jalutan küll pea iga päev 10 km, aga kuna vaid jalutan siis trenniks seda ei nimeta. Pigem pean tita ja kolmesega poes käimist trenniks - iga kord olen higist läbimärg nimelt, proovige kuskil keskmise suurusega toidupoes energilist põngerjat silmas pidada..

Enda kättevõtmisplaani (trennide mõttes) pidasin muidugi kogu aeg, aga kuidagi ei saanud end startima.

Ja nüüd äkki peale jogaanuari tuli võimalus tasuta liituda kodus kõhulihasetreeninguga, hops liitusin. Ja siis tuli Energilise Emme Trennide projekt - emmede trenn, lapsed treeningvahenditeks, 2x nädalas juhendan neid tunde.

Ja lõpuks õnnestus ka tervisestaariks saada. No mida rohkem pealehakkamiseks vaja on.

Ems ja rullmassaz, lpg ja gavi mind aitavad. Lisaks terve veebruar osalen hopa tv kõhulihaväljakutses (pisikesed trenniampsud iga päev) ja ema-lapse trenn 2x nädalas. Muidugi jätan endale oma joogatrennid - seda on mul (teismelise, põngerja ja imiku emmel vaja ju terve mõistuse säilitamiseks). No ja kui ems trennid läbi saavad, siis asendan need hoopis Fitlapi enda trennidega (2-3x nädalas). Sellised plaanid. Võib tunduda, ehk liiga palju (ütleb mu mitte-entusiatlik pool), aga saan hakkama (optimist minus just arvab nii).

Tervisestaarihakatis 

Triinu

Kommentaarid

Uuemad enne

Kommentaarid puuduvad.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store