EMS - kuidas trennid läinud on ja HAF treeningstuudio sooduskood!?

Tere taas!

Mul on tegelikult materjali juba mõni nädal tagasi ajast, mil mul oli Enelyga trenn Tallinnas ja ta tegi ikka korralikult erinevaid harjutusi - 20 minutiga sai ikka mõnus ja vaheldusrikas trenn ära tehtud. 

Ma nüüd tegin arvutused, et olen oma Tervisestaari staatuse ja HAF treeningstuudio trennidega täpselt poole peal, sest nüüd kuus nädal hakkab peale ja novembris see ka ära lõpeb- jumpingu ja EMSi trennide tahaks jätkata, sest need on väga head trennid, mis mulle meeldivad väga! 

Allpool tooksingi välja erinevad harjutused, mida ma kõike tegin, aga siis samal ajal kui neid ka teen, siis iga 4 sekundi järel käib kehast elektriimpulss läbi. Väga tõhus!
Kõikidest harjutustest pilte ei teinud.

Alustasin vaikselt ja lihtsalt - kui ma ei eksi, siis siin ma lihtsalt kükitasin siis kui impulss tuli. 

Järgmsie harjutuse juures oli ka kummilint juures, mis tegi harjutuse veidi raskemaks ja andsin koormust juurde rohkem ka kätele ja seljale. 

Jätkasime teise kummilindi ja teiste harjutustega. 

Näost on näha, et eks veidi see pingutust ka nõuab, et pole lihtsalt niisama (aga samas kõikidele ikka jõukohane, seepärast ei tasu muretseda). 

Eelviimane harjutus  oli köitega ja siis seal ma neid liigutasin erinevat pidi nii kuidas jaksasin veel. 

Kõige lõppu aga olin hoopis selliselt ja see harjutus mõjub siis eelkõige tuharapiirkonnale, aga ka kokkuvõttes on terve keha lõpuks läbi. 

Ma vist olen seda korduvalt juba öelnud, et mulle EMS meeldib! Tõsi, ma vahepeal igatsen seda, et käin rühmatreeningus jõusaalis või mingites neis trennides, kus enne käisin, aga nii mõnus on kui ma tean, et ma ei pea mingit hullu trennikotti kaasa vedama. Saan kohe pärast tööd saan minna kiirelt EMSi, kus saan treeningu ära teha ja ei pea isegi mitte rätikut ega mingeid muid asju kaasa vedama. Kõik on olemas kohapeal! 
Lisaks pole mul viimaste nädalate jooksul ausalt öeldes väga aega ka olnud, et kuskil mujal trennis käia (pole ka tahtnud), sest tõesti seda aega on antud vähe ning see aeg on juba väga tihedalt erinevaid asju täis sisustatud. Mõnikord ma ka nädalavahetusel või mingil muul päeval nädala sees pärast tööd lihtsalt tahan ka olla ja puhata. Paaril korral olen ka lihtsalt mingi täitsa teistsuguse vahelduse leidnud (näiteks olin sõbranna meigimodell, kelle peal ta harjutas meiki teha). 

Kokkuvõtvalt olen mina väga rahul! ❤️❤️❤️

Koostöös HAF treeningstuudioga on ka väga hea kingitus neile, kes on mõelnud ka Jumpingusse või EMSi minna. Kasutades "TervisestaarMari" koodi  on klubiga liitumine tasuta! (Liitumine muidu Tallinas  on 40, Tartus 30 eurot) Liitumine annab teile kliendihinnad ja kui kasutate sama "TervisestaarMari" koodi ka EMS-i broneerimisel, siis saate soodustus EMS-i treeningule: 
20 minutit EMS-i on 25 eurot 
10 minutit EMS-i on 15 eurot 

https://hafitclub.eu/hinnakiri/hinnakiri-tallinn/ 

Nii et kui broneerite oma EMS-i külastuse või tahate liituda klubiga, siis kasutage seda!
😊😊😊

Kui on küsimusi või tahate millestki veel teada, siis kirjutage! 

Aitäh lugemast! 
Tervisestaar Mari

 

Kommentaarid

Uuemad enne

Kommentaarid puuduvad.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store