143511 kasutajat 566 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Küpsiste kasutamine


MIS ON KÜPSISED?

Küpsis on väike tekstifail, mille veebisait salvestab teie arvutisse või mobiiliseadmesse, kui te saiti külastate. See võimaldab veebisaidil jätta meelde teie toimingud ja eelistused (näiteks kasutajanimi, keel, kirja suurus ning muud eelistused kuvamisel) teatud ajavahemikuks. Nii ei pea te neid iga kord uuesti sisestama, kui saidile tagasi tulete või lehekülgi sirvite.

KUIDAS ME KÜPSISEID KASUTAME?

Seansiküpsised, mis kustutatakse automaatselt pärast igat külastust. Nendega kogub teenusepakkuja järgmisi andmeid: kasutaja sessiooni ID, kaasturustaja ID, fitlap.ee kasutajatunnus ja parool krüpteeritud kujul (kui brauseris on määratud nende meelde jätmine), viimati külastatud Fitlap domeeni all oleva lehe asukoht.

Kolmandate osapoolte küpsised, mida kasutatakse, et edastada kasutaja soovidele ja harjumustele vastavaid reklaame ning sisu. Teenusepakkuja kasutab järgmisi kolmandate osapoolte küpsiseid:

KUIDAS KÜPSISEID KONTROLLIDA?

Võite küpsiseid kontrollida ja/või kustutada vastavalt oma soovile. Võite kustutada kõik juba teie arvutis olevad küpsised ning enamikke brausereid saate seadistada selliselt, et küpsiste paigaldamine oleks tõkestatud. Sellisel juhul võite aga olla sunnitud kohandama teatavaid eelistusi käsitsi iga kord, kui saiti külastate. Küpsiste keelamisel ei pruugi kõik veebilehe funktsioonid täielikult toimida.

Täpsemad juhised erinevatel veebibrauseritel küpsiste keelamiseks:

Kui jätkate veebilehekülje kasutamist ilma veebibrauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega.

Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom