Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Täna on… NAISTEPÄEV!

Tere kallid Fitlapparid!

Kuna viimasel ajal olen üsna vähe teile siia „põnevusjutte“  kirjutanud siis püüan ennast parandada ja natuke sagedamini kirjutada oma tegemistest ja olemistest. Tänase kirjutise panen ma „paberile“ seepärast, et midagi nii head ei või vaka all hoida. Kes meist, maiasmokkadest ja naistest, ei unistaks et iga päev oleks naistepäev? See on siis midagi sellist kui te ärkate hommikul ja teile on valmistatud koogitükk või teie lemmikpuder või omlett ilma, et peaksite sõrmeotsagagi midagi tegema? Ärkad ja võid kohe hommikust sööma asuda, ükskõik kui unine sa ka pole. Näiteks minul on hommikuti sageli „madalrõhk“ ehk siis ma olen unine nagu kärbes ja isegi kui ma midagi valmistan siis nii kohmakalt, et kas mõni asi ununeb panemata, kindlasti kukub lusikas käest laia kaarega kuhugi ukse ette ja vesi pritsib mitmesse kaarde hommikudushi asemel. Lõbus, on ju? Ma ei salli selle pärast hommikuid, et tihti on niigi kiire ja sa pead välgukiirusel ärkama, lapsele kokkama, ise tahaks ka süüa ja kui mehe ka söödetud saad siis on üldse kangelastegu tehtud. Parem olgu iga päev naistepäev, roog valmis ja sa võid sinna kõrvale oma kohvi, petti või mida iganes siis kiirustamata nautida. Unistada ju võib…

Kindlasti teavad siinsed titemammad väga hästi, mida tähendab näljase ja röökiva põnniga pliidi ääres pudru keeta, endal silmad alles rähmased… Kindlasti on nii mõnigi preilna leidnud end olukorrast, kus prints valgel hobusel astub juba poole tunni pärast uksest sisse aga sul on külmkapis vaid kanakoivad ja paar kärbatanud kartulit ja sa kardad, et poole tunniga sa kindlasti ei jõua ennast meikida ja riidesse, poes käia ja veel koduhõngulist toitu vaaritada. Oleks ometi mõni võlukepike, mis kõige sellega hakkama saaks ja veel soovitavalt poole tunni sees!

Ette võib tulla olukord, et te just jõuate pikast raskest tööpäeva vahetusest koju ja peate veel süüa tegema. Niigi tuleb ka poest läbi minna. Ja siis kui rampväsinuna jõuate kodu uksest sisse astuda helistab armas mees ja palub kiiresti midagi küpsetada, sest tema tuleb juba tunni pärast koos sõpradega midagi tähistama. Issand jumal! Tahaks dushi alla ja magama minna, mis kuramuse keeks!?

Fitlapparitel, eriti algajatel, tekib sageli probleem, et süüa tuleb neli korda päevas. Suure hooga võetakse siis „automaatmenüü“ ette ja hakatakse kokkama. Taevane arm, mõni kokkab ennast haigeks! Kuidas saab nii palju keeta ja mulistada köögis, millal siis trenni tehakse ja puhatakse? Vahel ei aita isegi menüü kohandamine ja ainult ühe roa valmistamine, sest pere on lihtsalt suur. Üks tahab suppi ja palju, teine kana ja ka palju, kolmas sööb ainult putrusid ja ise eelistaks hautatud köögivilju. No ei ole naine pliidi äärde elama loodud ju! Kokkad nii, et silme eest must ja juba homme nõuavad kõik jälle süüa. Kohutav.

Kindlasti unistavad mõnest võlukepikesest need andetud, kes suudavad isegi praetud muna ära rikkuda. Küll see jääb tooreks või kõrbeb ära. Kes ütles, et kokkamises andetuid inimesi ei ole? Ja ometi eeldab pere, et ema teeb süüa, palju ja maitsvalt. Kuidas küll?!

Kallid naised, kokkajad ja muidugi need, kes lihtsalt tahavad hästi süüa aga söögi valmistamist lihtsalt vihkavad. Mitte keegi ei eelda tänapäeval, et me peseksime pesu käsitsi. Selleks on pesumasin. Viskad pesu sisse, paned pulbrit, soovi korral seadistad taimeri… ja võid magama minna. Oleks ometi samasugune masin köögis, et viskad toiduained ja maitseained sisse, seadistad taimeri ja… võid magama minna! Kus on tehnika progress?

PALJU ÕNNE! PROGRESS ON OLEMAS! Teil on nüüd iga päev naistepäev. Te võite toiduained sisse visata ja magama minna. Te ärkate üles ja puder on valmis. Lähete tööle ja Teie laps tuleb koolist ja soe supp keedab end ise valmis just selleks ajaks kui teie seda soovite. Te tulete töölt, segate kiiresti taina, viskate sisse ja võite magama minna. Isegi kui mees sõpradega hilineb, on küpsetis endiselt soe.

Ärge piinake ennast enam. Te saate valmistada mida iganes: suppe, praade, hautisi, magustoite, putrusid, keekse, plove, raguusid, keedab makaronid, riisi, köögiviljad ja nii edasi ja nii edasi. Nimekiri on lõputu. Masin keedab, hautab, küpsetab, praeb ja soojendab. See teeb teile valmis jogurti ja isegi kohupiima, juustu. Mitte midagi ei lähe kõrbema. Mitte midagi ei jää tooreks. Mitte midagi ei lähe hapuks. Ja mitte midagi ei pea te vaatamas käima. Te võite julgelt unustada, et midagi sisse panite. Kui meelde tuleb, on kõik korras – toit soe ja valmis.

Ma ei reklaami ühtegi firmat. Lihtsalt, kallid naised! Ostke multikeetja.

Aamen!

Pilt tehtud 20 minuti roast: praekana köögiviljadega. Valminud selle postituse kirjutamisel.

Kuna paluti näidata seda imemasinat siis näitan. Vabandan ette reklaami eest, lihtsalt mul on siis allpool toodud tootest veelgi vingem mudel. Aga välimus suhteliselt sama seega panen lingi. Vene keele oskajatele mõistetav aga eks teised saavad ka enam-vähem aru, mida masin endast kujutab. Täpsem teave on laialdaselt internetist leitav. Mudeleid ja hindu mustmiljon.

https://www.shoppa.ee/c/multifunktsionaalsed-toiduvalmistajad/225182/?campaign=224969188&channel=g&keyword=multikeetja%20stollar&gclid=CjwKCAjw_dTMBRBHEiwApIzn_F30sMB7dRa2sgIQ9ig8-412_Let5PlUsOJFq_BavL54ea8Op6K-IBoCEIEQAvD_BwEKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse