133511 kasutajat 536 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Töine pühapäev


Saigi väga töine pühapäev. See on ainus päev, mis mul veel vaba on. Ehkki, kusagile Maximasse või Grossi või Säästumarketisse saaks ka sellel päeval tööle, ma arvan. Miks ma vanainimene peaksin veel üldse tööl käima? Mul on ju pension ometi…. Aga need kallid suured lapsed pole kõik veel iseseisvunud, paraku. Näiteks minu suur poeg, kes töötab. Miks ei tule talle kunagi mõtet pähe,  et võiks koju süüa tuua? Ta ju elab kodus. Tõsi, ta annab 100 euri telefoni ja pesuvahendite ja elemtri eest, aga miks ta ei võiks kasvõi leiba osta, kui ta mõnikord poes käib endale näkse ostmas… 

Olgu, rohkem ei kiunu oma laste teemal. Ju olen ise nad ära rikkunud.

Pool päeva kulus õmblemisele, hommikupoolikul parandasin ühe tumba nahkkatet, pärast kalli poja pluusi lukku. Õuest kogusin kokku oma daaliajuurikad, gladioolid, begooniad. Ja siis tegin süüa perele. 

laugh Hommikusöögiks oli röstsaia kaks viilu, vahele juust. Võileivagrillis tegin nad kenasti krõbedaks ka. Väga maitsev sai. Oleksin võinud lubada endale kaks viilu juustu, kuid minu juust oli rasvasem seega vaid üks viil. Lõunaks galetid suitsukanaga. Õhtusöögiks kartulipuder, kuhu lisasin mõne porgandi, et oleks põnevam. Kõrvale võtsin kaks viinerit. Need nüüd küll pole lubatud toiduainete hulgas, seega panen kirja oma päevikusse – ei toitunud vastavalt kavale. Kahjuks.  Tomati-paprikasalat oli ka lisaks. Hilise söögi jätan ära, sest kõht on veel praegugi täis. 

Selle, et pidin end kaaluma,  unustasin sootuks. Eks see nali jää siis homseks või on vist parem veelgi üks päev edasi lükata,  selleks ajaks on ehk patud kehast lahkunud. Kavast saab küll kinni pidada, kui distsipliini jätkuks. Kõht saaks kenasti täis. Kõige parem on kava jälgida just tööl olles, seal pole vaja pidevalt köögis käia ja aegajalt külmikusse vaadata. 

Nüüd olen hakanud vähemalt toitu järgi jätma, kui sees keerama hakkab. Varem tundus toidu allesjätmine meeletu raiskamisena.  Ülejäägi saab vabalt panna kas kassile või koerale. Eriti kassil on väga hea isu – kõik, mis talle kaussi pannakse, sööb ta ära.

Homseks on plaanis  heeringaleib, kodujuust heeringaga, kartulipuder-püree munaga ja peti-marja-kama. Plaanis, kuidas välja tuleb, paistab õhtul.

surprise

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Manja
23560 lugemist / 1 fänn
Minust

Ümmargune pensionär

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Üllatusega leidsin, et siin on väga palju häid, huvitavaid, lihtsaid ja taskukohaseid retsepte. Pole vaja muud, kui klõpsata kuupäeval ja sulle avaneb sobiv päevamenüü, vähe sellest - päevamenüü saab ka ise kokku panna. Suurepärane!!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva