Superdiil enne uut disaini! Osta kohe!
Sulge
Uue disaini tulekuni on jäänud:

Söök vihmaga

Ikka veel 76.4

Mis on iseenesest ju tore, mis sellest et maha pole läinud ühe päevaga, aga juurde ju ka pole tulnud.

Tänased road nuputasin juba eile valmis, isegi mingi päevikulaadne asi on olemas, mida tassin kaasa kogu aeg, ühelt töökohalt teisele. Jälle muutsin omavoliliselt lahja juustu ja singi rasvasemate vastu… aga mis ma teha saan, kui kodus on tavaline eesti juust 25% rasvasisaldusega ja pekikihiga suitsusink? Õnneks küll programm lubab vahetada ka. Hommikuse pekikihi andsin küll kassile, kes luuras mu juures, kui oma juustuleibu tegin. Retsept oli küll riivjuustu ja majoneesiseguga mingi leivaasi, aga mulle meeldib ilma riivimiseta paremini. Vähemalt see riivjuust, mis mul viimati oli, andis majoneesiga koos ikka veidi ebameeldivat maitset. Nüüd tilgutasin 10g majoneesi oma kahele saibiviilule, peale viil juustu, kõrvale piimatilgaga kohv. Ja kõik.

Minu XS mõõtu tütar ikka naerab minu kohvile piimalisamist – ma pidin oma tassile piimakannu vaid näitama! Või siis kui ta mõnikord teeb mulle kohvi, siis paneb spetsiaalselt vaid kolm tilka. No aga ma panengi ainult natuke piima ju, pisut heledamaks teeb ikka. Ma ju joon kohvi piimaga mitte piimakohvi?

Nii. Lõunasöögiks on mul kaasas täisteratortilla singi ja juustuga, siis see rasvasem sink ja rasvasem juust. Peotäis tillukesi pirnikujulisi kollaseid tomateid ka ja üks õun. Retsept oli täis küll igasugu rohelisi asju ka veel nagu kurk ja salatileht ja ka paprika, kuid neid ma ei pannud. Küll ma neid tean, nad ju hakkavad söömise ajal kõik taldrikule ja lauale pudenema. Edasi õhtuks on plaanis heeringa ja kodujuustu salat ja hiliseks söögiks kodujuust vahukoorega. Võimalik, et vahukoore jätan ära, sest hetkel kodus pole ja ma ei tea veel praegu, kas mul jääb meelde seda osta. Pealegi läheb mul vaja vaid üks supilusikatäis, kas ma ikka pean selle paki ostma? 

Kui ma iga päev ainult lusikatäie söön, mitu päeva kulub, et 200 ml pakk tühjaks saaks? See ju läheb hapuks ….

Aga tunnen end suurepäraselt, täna ja ka eile oli hea olla. Kõht on juba väiksem. Vaatasin, et programm pakub mulle 70 kilo saamiseks 10. november. Terve igavik ju!! Aga nii tore oleks olla selline.

Hommikul vara hakkasin tööle tulema, õues sadas vihma, aga ma ju istusin autosse! Mingil hetkel oli peas küll mõte, et äkki peaks vihmavarju kaasa võtma, aga samal hetkel see peast ka kadus.

Kui ma vihmavarjuta koolimajja jõudsin, oli vihmasadu juba alanud…

Tark inimene õpib teiste vigadest, loll enda omadest. Homme võtan kaasa, ahjaa, homme on mul ju vaba päev.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod