Alates 4,12€ kuus! Osta kohe!
Sulge

Manja ja teisipäev

Lugesin oma eilset postitust ja vaatasin, et sigapalju vigu ikka tekstis, pean prillid ette panema muidu ei näe. See ei tee asja kergemaks, et minu uus-vana arvuti klaviatuur on kohati ikka üsna ilma tähtedeta. Lapsekari on tähtsamad tähed ära kulutanud. Õnneks küll on arvutiga töötamisest nii palju kasu, et ma umbes mäletan, kus mulle vajalikud tähed asuvad. Niipalju siis sellest.

Kuu viimane päev. Fitlap ütleb mulle täna, et kokku aasta algusest, koos neljakuulise pausiga olen kaotanud 6 kilo. Enamus sellest jääb küll just oktoobrisse. Muud mõõdud on vähe muutunud. Mõni sentimeeter siia-sinna, tühiasi. Eks siis homme vist saab lugeda, mitu päeva läks aia taha ja kindlasti on kirjas – tee rohkem trenni..

Tänane trenn jälle rahvatants. Mitte küll nii intensiivne kui eile, aga ikka parem,kui niisama teleka ees lösutada. Kirjas juba – tegin täna trenni. Hilise söögi kaalun ikka enne päeviku täitmist, sest soovin oma toiduportsu võtta väiksema. Niigi on selle söömisega aeg-ajalt probleeme.

Täna hommikul ikka  sõin seda va lõhekonservi. Üheks korraks on seda veel  angry

Seekord kaalusin oma grammid kaussi, lisasin maitseained, soola ja majoneesi natuke. Tulemus oli palju parem, kui eile. Ehk siis päris maitsev. Lõunasöögiks galett ja hummus. Hummuse oli tööle kaasa võtnus mu kabinetikaaslane, see oli tal kõrvitsast tehtud. Galetid käisin ostsin. Lõunasöögiks tehtud puder jäi hoopis õhtuks, mis teha. Plaanid kuidagi kipuvad metsa minema mul viimasel ajal. Aga seda kaerahelbeputru on mul veel alles, ka homne ports. Vaja vaid üles soojendada ning lisada juurde  sulatatud juust.

Sain täna Omnivast pakikese. Ma ikka ise tellisin internetipoest. Seeliku, suurus L. Tegelikult tellisin ikka kaks asja korraga, tuli miskipärast üks asi. Suurus L siin Eestis peaks ju tähendama üht paraja suurusega riide-eset. Teen siis pakikese lahti… esimene mõte oli – kuidagi jube õhuke riie. Pilt netipoes näitas ikka muud. Teine mõte – ei ole võimalik!!!!  Seelik L suuruses, mahub selga kellelegi, kes kannab numbrit S ja mina see isik küll pole. Mis mõttes nagu? Silt õige ja tellimus õige – tuleb välja, et olen loll??  See ese ei hakka mulle mitte kunagi selga mahtuma, ehk vaid siis, kui kaalun 55 kilo.

Hea, et mul on kodus alamõõduline tütar, XXS või mis iganes number talle sobib, olen sunnitud talle andma. Ühe asja sain selgeks, edaspidiseks, sellest "imekaunist" netipoest ei telli enam mitte kunagi mitte ainumastki asja. Aga pluus on ju veel tulemata…..

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod