143570 kasutajat 567 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Häbi-häbi


Ma ei teadnudki, et minu tegemisi ja kirjapanekuid siin keegi jälgib. Nüüd lugesin ja nägin.

Enda jaoks ma ikkagi enam-vähem jälgin toitumiskava, ainult pole siia kirjutanud. Olen süüdi. Kindlasti aitaks kõige kirja panemine kava paremat jälgimist.

Kuidas see jälgimine siis täpsemalt siin toimub? Kas kõiki minu toitumiskava avamisi loetakse üle? Ma ei teagi seda, aga enda õigustamiseks võin öelda, et tegelikult ma prindin endale mitmeks päevaks kavad välja, sest mul pole võimalik arvutis olla iga päev. Saaks vist ka mobiilis asju ajada, kuid ka seal olen kobakäpp, sest nutitelefoni sain alles mõni päev tagasi. Internetiühendust pidevat pole, sest kodus on meil Wifi, töö juures ka ja raha ka justkui niisama tühja loopida ei tahaks. Niigi on tänu kallitele lastele arve iga kuu üle 100 Euri. Ehk siis bussi oodates ma Fitlapis olla ei saa. 

Muidugi nüüd, kus ma tean, et keegi mu tegemistel silma peal hoiab, tuleb olla usinam. Kõik joodud vedelikud kirja panna, õhtune trennikord samuti…

Praegu hakkangi homse ja ülehomse ja ka esmaspäevase plaaniga tegelema, sest on ju vaja osta kokku vajalik toormaterjal. Ühtlasi on vaja silmas pidada nii muu hulgas, et mu pere koosneb 6-st täiskasvanud inimesest praegu, kolm last (20, 23 ja 25), abikaasast, kes on diabeetik ja minu emast, kes on 85 aastane. Nagu näha on ikka söögi tegemine üks pidev peavalu. Abikaasa ja üks lastest näiteks ei söö kala mitte mingil kujul, isegi kalalõhna ei tohi köögis olla. Aga nii mõnus oleks üks kena kalafilee praetuna. Ainuke asi, mis nii enam-vähem sobib kalavaenlastele on see, kui ma ostan näiteks kalakonservi või heeringat või siis mingit suitsukala. Ehk siis kala peab valmiskujul olema. 

Perele ei saa teha mingit ühist putru hommikuks, sest sellist asja söövad ainult naiskodanikud..

Nii ma siis laveerin ja otsin asju, mida olen perele ostnud ja mida siis ise saaksin kasutada. Ikka rohkem sellist tavalist toitu, palju rohelisi köögivilju, täisteraleiba ja -saia, -sepikut. Siiski-siiski – ostsin enda jaoks spetsiaalselt riisigalette, millel tegelikult polegi mngit maitset, ainult koos juustuga annab mingi söödava asja kokku.

 

Õpin kuni elan.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Manja
32251 lugemist / 3 fänni
Minust

Ümmargune pensionär

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Üllatusega leidsin, et siin on väga palju häid, huvitavaid, lihtsaid ja taskukohaseid retsepte. Pole vaja muud, kui klõpsata kuupäeval ja sulle avaneb sobiv päevamenüü, vähe sellest - päevamenüü saab ka ise kokku panna. Suurepärane!!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom