137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Esimene postitus, 5 päeva fitlap.ee-ga.


Esimeses postituses räägin siis veidi ka endast. Olen 22 aastane, sünnitanud 2 last ja tänu sellele on mul ka lisa kilod tekkinud. Nimelt 20 lisa kilo, millest ma nüüd fitlapi abiga proovin lahti saada. Hetkel olen küll ainult 5 päeva kava järginud, kuid mul on nii hea tunne. Mõtlen koguaeg, et miks ma enne ei liitunud. Mulle nii meeldib, et ma ei pea mõtlema mida süüa teha. Hetkel näiteks küpseb mul ahjus lõhe ja kõrvale punasesibula salat.Üks väike mure on vee joomisega, esimesed päevad sain nii kenasti oma 2 liitrit täis, aga viimastel päevadel olen vist laisaks jäänud. Koguaeg unub see vee joomine ära. Trenni teen iga päev naiste kava järgi 15 min. Kuna ma olen viimased 4 aastat väga vähe trenni teinud, siis esimesed kaks päeva oli ikka väga raske ja lihased olid väga haiged. Kuna elan teisel korrusel siis trepist oli nii raske ülesse tulla :D. Minu keha juures on ilmselt kõige jubedamad need sangas 😀 Loodan neist võimalikult kähku lahti saada kuna tänu nendele paljud riided mulle ei sobi. Õnneks ma lohutan ennast sellega, et kui olen tubli siis suve lõpuks olen ma juba kordades peenem ja saan valida number väiksemaid riideid. Hetkel siis M-L suurus. Aga sooviks pigem S suuruse peale saada. Enne lapsi kaalusin ma 52 kg ja kandsin XS riideid. Hetkel aga ideaalkaaluks panin kirja 59 kg. Lihtsalt nii hea oleks tunda seda number viite ees :).           

5 päeva on möödunud 100% toitumiskava järgides, treeningukava aga mitte, üks päev jäi tegemata. Aga ma loodan, et see ei ole väga hull. Olen leidnud ka juba lemmik retsepte ja retsepte mis mulle ei meeldi. Üritangi algul katsetada hästi palju erinevaid retsepte. Ilmselt kaalukaotusest on vara veel rääkida aga 2kg on maas. Algkaal oli 73,5kg ja hetkel 70,7kg, olen nii vaimustuses ja ootan juba millal näen jälle number kuute ees. Kuute nägin viimati rasedana ehk aasta tagasi umbes.               

Kuna minu üks tibudest saab täna 8 kuuseks, siis otsustasin isegi, et ei osta see kuu torti vaid teen ise kohupiima-toorjuustu koogi. 

Minu üli maitsev lõhe koos salatiga…

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Marii Varik
3601 lugemist
Minust

Olen 22 aastane, 2 lapse ema, rasedustega on jäänud mulle külge 20 lisa kilo.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapis on lihtsad ja maitsvad retseptid, kõiki tooraineid saab muuta endale sobiva vastu. Ning siin on nii palju vahvaid inimesi kes motiveerivad sind edasi ja edasi liikuma.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva