Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

uus algus 1 päev .

Vahepeal on niipalju juhtunud ,võib paljusid asju süüdistada,et miks jäi eelmine teekond pooleli aga ma ei tee seda .Ma tean ,et olen ise selles süüdi .Aga nüüd olen targem .Kui esimene kord sain hakkama saan seekord ka -seekord lõpuni välja .August algab minujaoks uue algusena .Ma arvan -ma siiralt loodan ,et ma saan sellega hakkama .Ma usun endasse.Mulle meeldivad fitlapi toidud -neid on kerge valmistada ja nad on imemaitsvad ja mis on veel parem ,enamikud toidud meeldivad ka mu kahele lapsele.Ideid ja mõtteid on nii palju mida kirjutada ,aga kui võtan ette arvuti ,et hakkata trükkima siis on kõik peast pühitud.

Olen alati olnud selline teistest suurem ,raskema kondiga aga ma ei ütleks ,et paks.Kuigi alati olen tundnud ja mõelnud ,et kõik mõtlevad kui paks vms .Kui esimest korda hakkasin fitlapi järgi toituma siis oli nii raske 4 korda süüa.Kõht oli koguaeg niitäis.Aga mida aeg edasiläheb seda kergem hakkab,nii ruttu harjud ära ja tgead täpselt kuna sööma pead.Ja vahest kui tunned ,et kõht on nii täis ,et ei jõua midagi süüa siis ma teengi mingise smuutilaadse joogi või söön puuvilja .Kuna mulle pole kunagi eriti meeldinud kokkamine siis tänu fitlapi toitudele mulle meeldib neid valmistada.Võibolla tänu sellele ,et ma tean ,et kui ma söön õiges koguses siis mul ei tule mitte juurde vaid läheb kaal maha.Olen vaadanud neid imelisi muutumisi mis on tänu fitlapile ja ma tean ,et ma tahan seda muutust ka endaga. Eks iga algus uus on raske ,aga täna esimesel päeval ma isegi ei tunne seda raskust mida siis kui kunagi fitlapiga alustasin .Võibolla selle ,et ma tean mis mind ees ootab ja milleks ma suuteline olen .Mulle meeldib ka kõndimas käia kuigi ma pole seda jälle tükk aega teha siis oli lausa lust seda täna teha. Kuigi käisin enda lastega koos ,üks sõitis rattaga ja teine oli vankris siis isegi sain nautida seda kõndimist ja sain mõelda ka enda mõtteid .

Ma ei tea kas ma seda blogi koguaeg  hakkan kirjutama aga tahaks loota ,et on sellist aega võtta ,et midagi kirjutada .Aga enamus söögikordi vaatan ma telefonis ja arvuti tahan jõuan väga harva aga proovime /vaatame.

Soovin jõudu ja edu kõikidele kes on alguses või kes kavatsevad alustada .Mitte kunagi pole hilja ,et alustada imelise teekonnaga lõpuni välja .Sellest saab uus elu,uus tervislikum elu.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse