Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Pooltund

Kui ühel üürikesel õnnelikul hetkel võis mind näha blogi challenge'i TOP 10 seas, siis nüüd olen vajunud mutta ning tundub, et esikuuikusse mul asja ei ole. Aga mis seal ikka, ega blogimine polegi ainult võidu nimel tehtav tegevus – see on ikka selleks, et saaks kõigile teistele südant puistata. Ema juba soovitas mul pigem päevik osta ja oma peas olev prügikast sinna tühjendada – teistele pole sellist sodi vaja. Aga nagu tavaliselt, otsustasin ma käia endale meeldivamat rada ja seda soovitust täielikult ignoreerida.

Möödunud arginädal pole küll möödunud päris selle taktikepi järgi, millega mina talle ette vehkisin, aga sellegipoolest on see olnud täiesti tegus ja mõnus. Kava järgimises me Siimuga eriti tublid ei olnud. Alustasime sellega teisipäeval. Siiani pole olnud ühtegi täielikult kavas püsimise päeva, sest igal õhtul oleme lennus olnud. Teisipäeval käisime külas – sinna tegin küll kavast retsepti "Rukkileiva-pohlakook" järgi Rukkiräägu põhjaga mustikakoogi, kuid sinna juurde sai veel mõnusalt puuvilju söödud ja lisaks tuli ilmselt koogist trennipäeva kogus täis, kuid trenni me ei teinud, nahad nagu me oleme. Kolmapäev läks taas kiiruga mööda, vaevu jõudsin "tere" öelda, kui see juba ebaviisakalt kiirel sammul mööda oli tuhisenud. Sellegipoolest jõudsin üsna palju korda saata – käisime oma tulevast kodu piilumas. Kolmetoaline korter neljateistkümnendal korrusel võitis meie südamed ja loodetavasti saame peagi seal kõpitsema hakata, sest remonti see pesake vajab, päris korralikku lausa, aga mõistsime, et kui tahame endale oma maitse järgi loodud elukohta, ongi mõistlikum osta korter, kus seda teha saab. Kui soetada mõni paremas seisus katusealune, peaksime siiski kellegi hoole ja armastusega seina lapitud tapeedi maha kiskuma ja muud hävitustööd korda saatma. Peale korterivaatlust keerasin kodus õhtusöögi kokku ja pistsin rattaga tuhatnelja Stroomi randa, kus sain üle pika aja kursaõega kokku – juttu jagus mitmeks tunniks. Lebotasime päikese käes ja jagasime möödunud kuul juhtunut, mida oli päris palju. Oleme ikka korralikud draamamagnetid. Õhtut me jällegi kodus ei veetnud, vaid võtsime ette teekonna korrus allapoole, mul kaasas hommikul kokku keeratud halvaakook, mis jällegi kava järgimise tuksi keeras. 

  

Neljapäeva esimene pool möödus rahulikult. Otsustasin sajaga sisse magada, mis polnud mu parimate mõtete killast, sest ma ei saanud enne kümmet teki alt välja ning kui see juhtus, olin nagu zombi, kelle vastu ma sügavat antipaatiat tunnen. Nüüd lasen Siimul end igal hommikul samal ajal üles ajada, kui ta isegi ärkab – nii saan veenduda, et ta tõesti kava järgi hommikust sööb. Õhtul võtsime ette teekonna Sauele, kus toimus pagarisaate lõppmäng. Saime taas oma hullu kambaga kokku ning ka tänaseks on plaanid tehtud. Loomulikult sai seal ka torti süüa ning tagasi Tallinnasse jõudes isutas millegi soolase järele, seega läksime Kadaka Selverisse ja ostsime sushit – mmmmm. Poleks arvanudki, et toores kala minu jaoks nõnda apetiitne tundub.

Homme peab end täiesti ebarealistlikuna tunduval kellaajal 6 üles ajama ja algab taas töö. Suvi hakkab läbi saama – taipasin seda õudusega siis, kui oma töögraafikut sirvisin ja avastasin, et koolini on kõigest 2 nädalat. Peab oma närvikava korralikult ette valmistama, et sellega rinda pista. Töölt võtsin septembriks palgata puhkuse, et kooliga harjuda. Eks edasi paistab, mis saab. Ära ei tahaks tulla, sest see pood ja need inimesed on tõesti armsaks saanud. Pühapäevaks pean kokku mätsima ühe tõeliselt ilusa ja maitsva koogi – Bauhaus korraldab grillimisõhtu. Iga osakond peab tooma koogi ja loomulikult olen mina kassast see, kes meie au peab üleval hoidma. Teen seda suurima heameelega, sest küpsetamine on mu kirg ning kasutan iga võimalust sellega tegelemiseks, isegi pärast pagarisaadet, kust lahkudes oli tunne, et nüüd ei taha terve aasta ühtegi kooki näha.

Nii, kõik põhiline on edasi antud. Kindlasti läks midagi olulist ja tähtsat meelest ära, aga eks sellest järgmisel korral.

Nautige eesootavat nädalavahetust, mis pidi rannailma lubama ja mõelge ikka minu peale ka, kes ma seda ilma kassaaparaadi tagant naudin.

Teie TriinKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse