143511 kasutajat 566 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kriisis…


Kui oled võtnud sihi, siis see on eesmärk, plaan, kuhu liikuda. Miks juhtub nii, et avastad siis kaalumispäeval, et alla võtmise asemel oled hoopis 1,3 kg juurde võtnud? Tead, et oled teinud trenni oluliselt rohkem kui varasemalt, ent patustanud sama palju rohkem kui varasemalt. Tuleb kasvatada distsipliini ja leida motivatsiooni, olgugi et päike on pilve taga ja lapsed on kõik närvid ära söönud, suured plaanid tööl on luhtunud ning tunne on nutusest nutusem.

Siinkohal raputan tuhka vaid iseendale pähe ning kalkuleerin ümber oma sihid ei kurvasta oma puuduliku iseloomu ja osakamatuse üle öelda õigel ajal "EI". Otsustan taaskord, et sellest hetkest alates olen terve selle nädala oma plaanis kinni ja ei luba omale ühtki libastumist ega patustamist. Lähen täna  pilatesessse, ei puudu! Puudumise mõtted tulid kusjuures peale eelmist trenni, kuna trenn oli niiii raske. 

Kindlasti aitab kaasa ka külmiku puhastus, sest kui su esivanem ei mõista, et sa toitud kava järgi ning tassib sulle KÕIKE söödavat kappi, siis on seal üleliia palju ahvatlusi ja asju, mis sinna ei kuulu! Ning liigutamine selles suunas, et koristada kokku kõikvõimalikud riided erinevatest hunnikutest, mis mööda maja laiali, see annab juurde samme ning on paras lihastreening omaette. 

Kuidas tulete toime, kui olete kusagil ära ja oma moonakotti kaasas pole? Kõht on tühi ja….kuidas hakkama saate, kuidas käitute? Mis on teie salarelv? Eile avastasin üle pika aja, et õhtul telerit vaadates tuli meeletu näksimise isu, seda pole juba ammu olnud ja ma ei suutnud olla. Jõin vett, aga kõht hakkas veel hullemini korisema ja hirmsasti hakkas isutama. Kuidas sellises olukorras säilitada kaine mõistus ning mitte alla anda oma isutamisele?

Täna sain Orgutajate kolme nädala tulemused…tütarlapsel -4kg ja härral -4,1kg, teeb väga kadedaks! Kusjuures, nemad patustasid esimest korda kolme nädala jooksul alles nüüd nädalavahetusel, on alles iseloomu. Ilmselt on eelis ka selles, et ei ole nii palju külaskäike ja külalisi, keda võõrustama peaks, kes siis ise igast asju kaasa toovad. Aga võimalik, et minus kisendab kadedus ja ma lihtsalt otsin omale vabandusi!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!TikuTaku
3339 lugemist / 4 fänni
Minust

Aktiivne, püsimatu, motiveeriv...

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Toidud on maitsvad ja jälgides kõik üleliigne langeb ning alles jääb vaid parim osa minust :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom