137739 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kas eesmärgiga või… 21. Minu elu blondim hetk.


Tere!

 

Mis on naiste peamised tegevused kodus – ikka toidu valmistamine, koristamine, pesu pesemine jne. No toidu valmistamine on nüüd tänu FitLapi toitumiskavale muutunud nii vaheldusrikkaks ja huvitavaks, et muudkui aga keedaks ja küpsetaks. Toidud on nii lihtsalt valmistatavad ja samas mõnusalt maitsvad. Perenaise elu on tänapäeval ikka igasuguste abivahendite ja köögimasinatega palju kergemaks ja lihtsamaks tehtud. Näiteks eile sai Nõo juubelikanashaslõki retseptis lillkapsast asendades pandud retsepti hoopis suvikõrvits ja väntasin oma uhke massinaga suvikõrvitsast mõnusad nuudlid.

Panin panniga soola ja sidrunipira ja parmesani juustuga maitsestatult praeahju. Oi kui nämma sai ja jäi ära ka see tüütu suvikõrvitsa riivimine. No need Nõo kanatooted on küll väga õnnestunud. Vahepeal tundus aga, neid pole üldsegi saada aga viimastel päevadel on jälle müügile ilmunud.

Ka koristamisel on palju toredaid abi- ja koristusvahendeid abiks. Kasutada on igasugu moppe, mikrokiust tolmu- ja küürimiskindaid ning lappe, rääkimata tarkadest tomuimejatestki.

 

Mulle meeldib alati uusi asju soetada ja neid ka oma tegevustes katsetada. Perenaine ei saa ka üle ja ümber pesupesemisest. Meenub kuidas ja millise vaevaga tehti seda vanasti. Ei mingeid masinaid, tuli pliidi alla, vesi soojaks, siis soe vesi nn. kolmjalga – nii nimetati vanal ajal puust kolme jalaga nõud, milles pesu käsitsi pesuseebiga puhtaks küüriti. Siis loputati ja viidi õue nöörile kuivama. Pesupäev kestis terve päeva ja oli suur ettevõtmine. Selline pesupesemisviis on ammugi ajalooks saanud. Igas peres on uhked automaatpesumasinad ja isegi kuivatid olemas. Pesu ja pesupulber masinasse, paar nupuvajutust ja ongi pestud. Üks viimase aja uuendustest on pesukapslid, milles masina jaoks paras doos juba sees. Nii minagi ostsin need kapslid poest soodukaga ja nagu ikka hoidsin neid vannitoas. Ühel päeval, kui hakkasin kapslit masinasse panema, märkasin, et soojas põrandaküttega ruumis olid kapslid pisut lekkima hakanud. Mul tark plaan valmis, et mis seals ikka, pesen nad kraani all pealt puhtaks ja viin kusagile mujale jahedamasse ruumi hoiule. Nagu olin nad kraani alla pannud, nii kohe taipasin, millise lollusega ma hakkama saanud olin. Loomulikult sulas ju see kapslite geelist kest vee all üles ja saingi neist lahti. Ennast ma muidugi päris naiivitariks pidanud pole aga kõigil juhtub, nii ka minul – see oligi minu elu suurim blond hetk.

 

Edukat keetmist-koristamist-küpsetamist kõigile ja osake vahel ka enda üle naerda, puhata ja enda jaoks aega võtta!

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Juuli
27289 lugemist / 32 fänni
Minust

Pensionärist paksuke, kes pole veel harjunud, et polegi enam nii väga paksuke. 15 kuuga olen kaotanud pisut üle kahe puuda liigset keharaskust. Hetkeülesanne saada hakkama saavutatu hoidmisega.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on imelihtne abimees kehakaalu kontrolli alla saamiseks. Meeskond on teinud kogu töö Sinu eest ära. Võimalus vahetada retsepte ja toiduained, Toidud huvitavad, maitsvad ja tasakaalus.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva