140827 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Tüüpiline jojo-dieeditaja


Ilusat päikselist kolmapäeva kõigile!

Minu jaoks on see esimene kord kirjutada blogi, kuid siin teiste jutte lugedes tekkis mõte, et miks ka mitte – kirjutan natuke ka enda kogemustest. Mina olen oma kehakaaluga kimpus olnud ikka väga noorest east saati. Kuna olen väga pikk – umbes 180cm, siis olen juba lihtsalt oma kehaehitusega teistest naistest suurem. Nooremana alati vihkasin seda kui keegi ütles minu kohta SUUR. See oli solvav ja tekitas minus väga halva tunde. Tahtsin olla samasugune nagu minu sõbrannad, kes olid umbes 50 kilosed väiksed tüdrukud. Niimoodi ma siis alustasingi igasuguste dieetide proovimisega – eesmärgiga olla peenem ja mitte nii suur. 3 kuuga 10-15 kilo alla ja siis natukese aja pärast tuli kõik see kenasti muidugi tagasi. Ja nii päris mitu korda. Ma tegin alati ühe ja sama suure vea – hakkasin end praktiliselt näljutama. Minu mõte oli, et kui on dieet siis on dieet! Ja see tähendas seda, et ma ei lubanud endale ikka mitte kui midagi ja toitusin ainult samadest asjadest. Trenni tegin ka kõvasti. Kui olin oma eesmärgi kätte saanud, siis lasin end jälle vabaks – ei viitsinud enam trenni teha ja hakkasin suure isuga kõike sööma. Pärast 3 kuud paastu tundusid absoluutselt kõik asjad mulle megamaitsvad (peale salati) ja nii see läks. Viimased 2 aastat olen olnud mugav ning vältinud kaalu peale astumist. Reaalsus tabas mind siis kui poes šopates pidin hakkama aina suuremaid numbreid teksaseid otsima ning viimaks end kaaludes sain šoki. Sealt vaatas mulle vastu 91 kg. JUBE! Mõte sellest, et paari kuu pärast on suvi ning tuleb hakata riidekihte vähemaks võtma, tekitab minus hirmu. Talvel on hea end suurte kampsunite, jopede ja sallide taha peita, kuid sellel on peagi lõpp. 

Olen mõistnud, et ma lihtsalt ei ole selline inimene, kes saab endale kõike süüa lubada. Ma pean sellega leppima, et ma ei saa iga päev süüa šokolaadi/jäätist/kommi ja paar korda nädalas burgereid ja siis sealjuures fit olla. Pean õppima toituma tervislikult ja muutma enda elustiili jäädavalt, mitte vaid paariks kuuks. Minu eesmärgiks on kaotada liigne 20kg ning siis keskenduda selle hoidmisele. Alustasin Fitlapi kava järgimisega esmaspäevast ehk siis täna on kolmas päev. Retsepte uurides tundub kõik väga maitsev ja kindlasti mitte üksluine. Ootan põnevusega, et saaksin juba erinevaid toite proovida :). 
Teele
1136 lugemist
Minust

Olen 26 aastane naine, kes on eluaeg kimpus olnud enda kaaluga. Olen alati toitu armastanud ning enda valikute piiramine ei ole mulle kunagi meeldinud. Kahjuks on selline eluviis tekitanud mulle juurde 20 lisakilo. On aeg end käsile võtta, sest ma ei taha veeta järjekordset suve enda keha vihates ja teiste omi kadestades!Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom