Postitus nr 2 : Ma söön ennast lõhki!

Nonii.. Ei teagi kohe, kust pihta hakata. 

Eile oli üks kuradima nõme päev. Laps jauras öö otsa. Hommikuks olin megaväsinud, rääkimata sellest, et öösel hakkas mul korraks nii halb, et tekkis mõte, kas nüüd suren ära.. Igasuguseid viiruseid levib nii palju,et mul hakkas kohe veits hirm 🙂

Käisime lapsega ujumas ja peale seda kasutasin võimalust, et apteek seal samas ja ostsin miskisugust immuunsust tugevdavat teed ingveri ja apelsiniga. Ei ole väga tahtmist haigeks jääda. Ja pealegi hea vaheldus mu tohutule kohvisõltuvusele. Õhtul tõi Härra mul d vitamiini ka. Kusjuures täna ema juures maal oli miskisugune reklaamleht, seal oli saama tee granaatõuna ja astelpajuga. Tundub päris hea olevat!

Igatahes koju jõudes tegin kohe teed. Laps oli ujumisest väsinud ja magas niiet sain rahus süüa ja niisama olla. Plaan oli ise ka tuttu jääda aga noooo ei õnnestunud see plaan 🙂

Muideks olin juba unustanud kui suured tegelikult fitlapiga portsud tulevad. Ulme! Annab neid ikka ära süüa! 

Söömise mõttes oli eile väga edukas päev. Näiteks lõunasööki pole ma ammu nii korralikult söönud kui eile. Tegelikult kuni hilise õhtusöögini oli edukas.. Kuna öö oli puudulik ja päeval mul magada ei õnnestunud,  ronisin kell 20 koos lapsega tuttu ehk siis hiline õhtusöök jäi söömata. Hommikul muidugi kahtsesin,  sest kõht oli megatühi! Kui ma varasemalt väga hommikusöögist ei hoolinud siis nüüd lapse kõrvalt on mul hommikuks eranditult kõht tühi. Pigem on lõuna see, mis ununeb ja millest ma puudust ei tunne. 

Käisime üleeile Prismas shoppamas. Ja nüüd on mul külmkapi üks riiul täis profeeli jogurteid ja kohupiimakreeme. (Ja teine riiul on täis beebipüreesid!) Täna ostsin Maksimarketist skyre ka! Tahtsin profeeli piimajooke tegelikult osta Prismast aga need olid seal ulmeliselt kallid. 

Ps! Ootan proofeeli piimajooke asendusse. Lõunasöögiks oleks need mul ideaalsed, sest saaksin selle välja kaasa haarata. Lõuna jääbki mul tihti söömata just sellep, et laps hakkab jaurama ja on aeg jalutama minna. 

Hilised õhtusöögid – mis kell te neid sööte? Kell 20 hakkan ma tavaliselt lapsega mässama, et ta magama saada. Vahest saame 30 min hakkama,  vahest aga 3h. Praegust näiteks on kell kohe 22. Ja tegelikult on mul kõht tühi. Laps jäi ka magama niiet ilmselt lähen nüüd oma täidetud mune tegema ja sööma.. Kas see on liiga hilja? 

Härra vihub hetkel trenni teha. Tal mingid väga peened vahendid-rihmad-videod trenni tegemiseks. Selline asi nagu trx. Spordiinimesed ehk teavad. Trenni tehakse siis oma keharaskusega miskisuguste rihmade abil, mis ukse külge kinnitatakse.  Vot lööge või maha, mina ei suuda kodus trenni  teha. Ma pean ikka toast välja saama. Kas rühmatrenn või jooksma. Basseinis peab ka ikkagi miskisugune reguleeritud trenn olema. Niisama ma üksi ujuda väga kaua ei viitsi. 

Kõndimise eesmärgiks sai pandud 12 km päevas. Pole eriti seda täitnud. Kuid kuna veebruar on lühike kuu siis võtsin eesmärgiks, et kuulõikes peab saama eesmärk täidetud. Eks näis mis saab,  kas saab 🙂 

Eile (kolmapäev) kõndisin 3,03 km

Täna (neljapäev) olin tublim 14,25 km

Ehk siis 6,7 km miinustes 🙂 

Aga vähemalt ma olen aus ja kõnnin oma kilomeetrid ise ära.. Mitte ei pane koerale gpsi külge või saada kedagi teist enda eest kõndima. Mina olen aus 🙂 

Kui juba jutt siinmaal on siis, mis pulsikellasid,  aktiivsusmonitore keegi kasutab? Mul on miskisugune Polari pulsikell. Ma ei ole sellega üldse rahul 🙁 täiesti maha visatud raha. 

Aga mida me siis vahepeal söönud oleme.

Teisipäev:Õhtusöök: Singi-munasalat

Kõikvõimalikud soojad salatid on ja jäävad meie pere lemmikuteks!

 

Kolmapäev:Lõunasöök: Makaronisalat 🙂

Ehk hävitan külmkapist jääke. Galetid munavöiega on eelmise päeva hilineõhtusöök. Ma ei mäleta enam tartragalettide kogust aga maisigalette peaksime me kaheoeal sööma 100g ehk siis terve selle pakki! Päriselt?! Kas te söötegi terve (ok pool pakki) pakki korraga ära?? Igatahes meie kõike korraga ei jõudnud. Härra sõi enda jäägid hommikuks, mina lõuaks 🙂 Oli hea küll!

 

Kolmapäev:Õhtusöök

Kõige lollem on see,et ma ei mäleta selle retsepti nime.. Igatahes oli seal pruun riis, broileri delikatesshakkliha ja külmutatud juurikad. See toit üllatas mind. Ma ei ole eriti midagi arvanud broileri või kanahakklihast. See oli ikka üllatavalt hea. Ja teine mitte minu väga lemmik on juurikad. Ostsin Prismast miskisuguse idamaise külmutatud segu. Ja ma sõin kõik ära!!! Ise ka ei uskunud 🙂 Siit küsimus, kui kaua või mis moodi peab pruuni riisi keetma, et see saaks normaalne ja söödav? 😀

 

Neljapäev:Hommikusöök:Müsli

Jah müsli on vale 🙂 Saaremaa müslit ma kahjuks süüa ei saa. Nendes kõigis on mesi ja/või pähklid, mida mina kahjuks süüa ei saa. 

 

Neljapäev:Õhtusöök: Makaronid kanasingiga

Nomnomnom 🙂 Kogus jälle selline,et söö hulluks. Aga head sööki nõrkemiseniii!!!

 

Head und 🙂

 


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse