Postitus nr 1 : Kolmekesi – we are back :)

Eluke veeres vahepeal nii kiirest,et minu tõsine plaan magusahull raseda blogi pidada läks nii nagu läks 🙂

Tegelikult olime me raseduse ajal palju tublimad kava jälgijad kui viimase 6 kuu jooksul. Kuid nüüd oleme tagasi. Eesmärgid paiag ja nüüd on aeg korralikuks hakata.

Mis siis vahepeal toimunud… Minust on saanud imearmsa 6 kuud ja 19 päeva uue tütrekese ema ja Härrast superisa 🙂

Rasedusega võtsin ma juurde 13 kg. Härra võttis sama ajaga alla 18? kg.

Täna on minu kaal langenud liiga palju.. Kaalun vaid 44kg ning minu eesmärk täna on tõsta kaalu, ideaalis tahaksin kaaluda 52 kg. Aga mitte siis lihtsalt kasvatada kõhu peale pekki juurde vaid kasvada ikka lihaste arvelt.

Nagu arvata võis siis Härra kaal on tõusnud, pekirõngas kõhuümber on tagasi. Mitte küll nii hullult kui varem aga natuke ikka. Numbrid jään hetkel küll võlgu aga eesmärk siis ka selle pekikihi alt lihas välja treenida 🙂

Härra teeb trenni tublist. 4 päeva nädalas kindlasti. Minu trennid on hetkel piirdunud jalutamisega. Muideks panime eesärgiks kõndida 12km päevas aga kahjuks enamus päevi ei ole ma/me eesmärki täitnud. Liitusin ka fitlapi endomondo challengiga aga no seal on hullud koos 🙂 Mina küll neile järgi ei jõua! PS! Loodan,et see challenge hakkab iga kuu olema 😉

Ahhjaa õhtujooksul käisime. Joosta tuli 7 km. Ma reaalselt mõtlesin juba esimesel kilomeetril,et suren maha! Sellesmõttes on vorm ikka väga kehva. Sügisel käisin ka öörännakul. Kõndisime maha 35 km. See ei olnud ta nii hull kui 7km jooksu! Mulle tegelikult jooksmine meeldib. Kui ilmad vähe soojemad siis kindlasti hakkn uuesti jookmas käima. Mina olen küll sedausku, et kvaliteetne, mugav ja ilus spordivarutus motiveerib trenni tegema! Rasedaks jäädes ei läinud pole enam mu trenniriided selga. Müüsin need kirbukal maha. Peale sünnitust ühed püksid soetasin aga nooooo need on praegust nii suured,et isegi tuppa ei kõlba selga panna 🙂 Ootan,et õde taaskord sportsdirectist tellimuse teeks. Härrale juba said uued Under Armouri riided tellitud. Varsti on minu kord 😉 Peaks tegelikult Sportlandi piiluma minema. On nad ju nüüd ametlikud under Armouri edasimüüjad Eesti. Kujutan juba ette mis hinnaga.. Aga jh me oleme paafunud Under Armouri fännid 🙂

Mis meie söögilaual siis vahepeal toimunud on. Valge suhkur on meie laualt läinud. Varasemalt jõin ma kohvi 5 suhkruga!!!! Nüüd ainult ühega. Jälgime ka muude toiduainete osas oluliselt rohkem suhkrusisaldust.

Valge soola vahetasime himalaja roosa soola vastu.Valge jahu on probleem. Meil on olemas ka igasugu muid jahusid aga noooo endiselt pannkooke ja kaneelisaiu ei saa teha muu jahuga.. Jah kaneelisaiad, jah me patustame endiselt aegajalt 🙂 Aga uhked oleme selle üle,et me patustamegi pigem kodutehtud kaneelisaiadega kui kiirsöögiga mcdonaldsis..

Meie menüüs on nüüd ka väga suures osas täistera tooted! Kusjuures otsisin vahepeal veiseburgerile kuklit, kus ei oleks nisujahu sees. Päris keeruline oli..

Avastasime enda jaoks batadi ja suvikõrvitsa. Kusjuures tegime ükspäev siit pärit bataadi-suvikõrvitsa-chilli kotlette. Need olid tegelikult päris head. Aga mulle sai natuke palju. Need kotletid sobiksid ideaalselt lisandiks millegi kõrvale. Minul peab toidus olema liha, näiteks kanafilee või lõhega võiksid need kotletid päris hästi sobida. 

Minu kõige suurem sõltuvus – kohvi ja shokolaad! Enne rasedust mul olid aegajalt magusa isud. just hea shokolaad oli see, mis isutas. Raseduse ajal võisin ma ennast magusast lolliks süüa ja teate see tohutu magusaisu on siiamaani alles. Ei ole nii,et korra kuus tahaks. Koguaeg tahaks magusat. Kohvi ja daimi shokolaad on superkooslus!! Kuidas ilma suuremate kahjustusteta kohvisõltuvusest vabaneda?

Hetkel vist kõik. Täna toidu pilte ei lisa aga edaspidi püüan iga postituse lõpetada piltidega 🙂

 

Edit:

Härra kaalus hommikul 79,8kg

Mina kaalusin ennast 3h peale õhtusööki 44,9kg

PS! Olin juba unustanud kui suured portsud fitlapis on 😀

Aga natuke infot veel minu-meie toitumisharjumustest.

Olen alati kaalunud 48-50kg vahel. Kehv sööja olen ka. Varasemalt oli hommikusöögiks pätikohv 5 suhkruga,  lõunaks shokolaad kohviga, õhtut sõin siis kui uuesti koju sain (kell 19-21 paiku).  Ehk siis enamsti üks soojatoidu kord päevas. 

Vahetult enne rasedaks jäämist ehk siis natuke rohkem kui aasta tagasi hakkasime toituma kava järgi. Enne seda olime katsetanud lihtsalt iga 3h tagant söömist. Härrale piisas ka sellest, kaal kukkus kolinal. Mul ei olnud lihtsalt seda järjepidevust. Töö oli ka selline, mis ei soosinud normaalset söömist. Kuid aasta ja natuke rohkem tagasi oli mul uus töö ja super töökaaslane, kes ka fitlapi jälgis. Ja nii see ka meie pere harjumuseks sai. Kuni selle hetkeni kui saabus suvi ja ma oli padurase! Kusjuures raseduse lõpus ma sõin väga vähe. Kõht oli juba piisavalt täis 😀

Aga sünnitudmajja jätsin 6kg. Ja sealt edasi hakkas kaal kiiresti kukkuma. Kindlasti on kaalulangus tingitud imetamisest. Kuid oma roll on ka magamatusel ja tegelikult on meie peres ju päris uus elu ja uus olukord millega harjuda. Tagasi on ka harjumus – kehv sööja. Hommiksöögiks kohvi,  mida ma vahest jõin ka alles siis kui lapsega väljas jalutamas olin. Lõuna oli kerge batoon või võiku u kella 15-16 paiku. Ja taaskord üks soetoit kell 18 ajal.

Kuskil poolteist kuud tagasi hakkasime mälujärgi fitlapi toite sööma. Siis ma isegi sõin korralikult hommikust. Lõunaks oli ikkagi kohvi ja shokolaad jalutades. Hilise õhtusöögiga oli mul tihti aga nii, et jäin kell 20 – 21 paiku lapsega koos magama ja suis öösel kirusin kui kõhu korisemise peale ärkasin 🙂  Kuna meil kummalgi kontot ei olnud siis tegime seda mälujärgi. Ma ei tea kas need on omavahel seotud aga minu kaal jäi igatahes seisma. Härral 1-2kg isegi langes. 

Kuna ma aga tundsin et hakkab jälle käest ära minema siis otsustaski härra tänasel hommikul, et tuleb uuesti konto teha ja korralikuks hakata 🙂 

Niime siin oleme. Põnn läks tuttu, härra teeb all jõukas trenni ja mina hakkan kohe hilist õhtusööki meisterdama. Siit ka küsimus,  mis kell te HÕ sööte? 


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse