137215 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Palgapäevani on veel aega, mõned odavad lemmikud.


SuvikadTähistamaks tänahommikust rõõmsat näitu- eesmärgi 5 kilo saavutamisest on puudu vaid 900 grammi – teen ruttu postituse ära, lõpp võib kiireks minna. ;), eesmärk käes ja makstud kuu saab kohe otsa ja plaan oli nii sellega piirduda. Aga nüüd juba siiski kahtlen ka, et kuidas ma ilma Fitlapita tekkivat auku täidaks. Kilod kilodeks ja selles osas ma ikka kiidan kõigepealt ennast ja alles, nr 2 Fitlapi  😀 ,aga olulisi häid asju on siin meil veel mitu: kulinaarne eneseareng yes, pere maitse-eelistuste jõuline kuid maitsev rikastamine jne.

Täna siis eelarvest.

Hahaaalaugh, Fitlap on pannud mind, kellel raha eriti ei püsi, mitte kuskil, uurima tšekke ja hindu ja õhinal kokku arvutama, et…. nii toituda on ODAV! 

Ja see sobib.  Varem läks korvi see, mis TUNDUS vajalik ja, mis salata, ISUTAS. Nüüd, nina telefonis, nagu paljud teised, 🙂 liigume ikka kindlal ja selgel trajektooril. Trajektoori näitabki telefon ja kui siis netti pole või telo kodus on ikka jama küll. 

Odavusest rääkides oluline mööndus, kuid taas ka  võimalus ennast kiita – taimne tooraine on köögivilja osas mul omast käest. See suvi sai ennast vagude vahel ikka armsasti pruuniks praetud! Olemas on nii tavapärased kartulid-peedid- porgandid -tomatid-kurgid kui ka lillkapsas ja brokoli ja sibulad ja küüslaugud heart.

Kõige lemmikum odavtoit on minul praegu suvikõrvitsapannkoogid juustuga. Praetud juustu mõnus maitse ja riivitud suvikõrvitsa krõmps tekstuur. Maitseeev! Ja poistele meeldib ka! Tänagi läheb neli suvikõrvitsat riivimisse ja peenralt muudkui tuleb juurde! 🙂 Hind minu jaoks … kuskil umbes 40 senti. P.s. Pärast TallEggi tibutapaskandaali no tõstavad naabrimehe munad mõne sendiga selle toidu hinda. Mingi austus tibude suhtes peaks munavabrikul aga ka ikka olema. Pööran neile mõneks ajaks oma päevitunud tööinimese selja ja loodan, et teiegi teete sama.

Teine odav lemmik – 70 senti minu ports, on kanahakklihasupp. Lihtne, kiire, no natuke juurikatega lobistamist on…. 🙂

Ja kolmas, värskekapsahautis, hind ostetud kapsaga 80 senti. Kapsast ei pea pesema ja koorima, mõnus kiire värk. Kartuli saab leivaga asendada… ja mis veel tore: saab ennast petta kapsa kogust mitmekordistades. Minu jaoks ei ole vahet kas selle hakklihaga on paaris kaks peotäit või pool kapsapead, ikka hea!

Muidugi on veel imeodav kama, jt …. aga no soojad toidud tulid täna jutuks. Nüüd siis suvikõrvitsat riivima ja naabrimehelt munade kohta küsima! 🙂

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!SõstraMari
1146 lugemist / 1 fänn
Minust

Olen üks keskmiselt noor (just, keskealine!), keskmiselt rõõmus ja roosa, aga ka keskmiselt pirtsakas mari. Pontsakas ma veel ei ole aga taljet küll ei leia enam hästi üles

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Meeldib see tunne ja kogemus, et kui vaja ja tahan, saan kilosid enda küljest ära! Konkreetselt, noh. :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva