Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Palgapäevani on veel aega, mõned odavad lemmikud.

SuvikadTähistamaks tänahommikust rõõmsat näitu- eesmärgi 5 kilo saavutamisest on puudu vaid 900 grammi – teen ruttu postituse ära, lõpp võib kiireks minna. ;), eesmärk käes ja makstud kuu saab kohe otsa ja plaan oli nii sellega piirduda. Aga nüüd juba siiski kahtlen ka, et kuidas ma ilma Fitlapita tekkivat auku täidaks. Kilod kilodeks ja selles osas ma ikka kiidan kõigepealt ennast ja alles, nr 2 Fitlapi  😀 ,aga olulisi häid asju on siin meil veel mitu: kulinaarne eneseareng yes, pere maitse-eelistuste jõuline kuid maitsev rikastamine jne.

Täna siis eelarvest.

Hahaaalaugh, Fitlap on pannud mind, kellel raha eriti ei püsi, mitte kuskil, uurima tšekke ja hindu ja õhinal kokku arvutama, et…. nii toituda on ODAV! 

Ja see sobib.  Varem läks korvi see, mis TUNDUS vajalik ja, mis salata, ISUTAS. Nüüd, nina telefonis, nagu paljud teised, 🙂 liigume ikka kindlal ja selgel trajektooril. Trajektoori näitabki telefon ja kui siis netti pole või telo kodus on ikka jama küll. 

Odavusest rääkides oluline mööndus, kuid taas ka  võimalus ennast kiita – taimne tooraine on köögivilja osas mul omast käest. See suvi sai ennast vagude vahel ikka armsasti pruuniks praetud! Olemas on nii tavapärased kartulid-peedid- porgandid -tomatid-kurgid kui ka lillkapsas ja brokoli ja sibulad ja küüslaugud heart.

Kõige lemmikum odavtoit on minul praegu suvikõrvitsapannkoogid juustuga. Praetud juustu mõnus maitse ja riivitud suvikõrvitsa krõmps tekstuur. Maitseeev! Ja poistele meeldib ka! Tänagi läheb neli suvikõrvitsat riivimisse ja peenralt muudkui tuleb juurde! 🙂 Hind minu jaoks … kuskil umbes 40 senti. P.s. Pärast TallEggi tibutapaskandaali no tõstavad naabrimehe munad mõne sendiga selle toidu hinda. Mingi austus tibude suhtes peaks munavabrikul aga ka ikka olema. Pööran neile mõneks ajaks oma päevitunud tööinimese selja ja loodan, et teiegi teete sama.

Teine odav lemmik – 70 senti minu ports, on kanahakklihasupp. Lihtne, kiire, no natuke juurikatega lobistamist on…. 🙂

Ja kolmas, värskekapsahautis, hind ostetud kapsaga 80 senti. Kapsast ei pea pesema ja koorima, mõnus kiire värk. Kartuli saab leivaga asendada… ja mis veel tore: saab ennast petta kapsa kogust mitmekordistades. Minu jaoks ei ole vahet kas selle hakklihaga on paaris kaks peotäit või pool kapsapead, ikka hea!

Muidugi on veel imeodav kama, jt …. aga no soojad toidud tulid täna jutuks. Nüüd siis suvikõrvitsat riivima ja naabrimehelt munade kohta küsima! 🙂

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse