128805 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Üks uhkem kui teine!


Üks uhkem kui teine!

Iga kokk kiidab oma sööki ja nii on see ka ilumaailmas, kus pakutakse aga paremaid ja kiiresti toimivaid dieedi ja salenemisnippe….

Tatradieet on üsnagi range piirangute arvult, kuid ka väga tõhus, sest ainult nädalaga on võimalik langetada tervelt 10 kilogrammi! Mõtle vaid! 🙂

Arbuusidieet! Dieet on vägagi efektiivne: vähem kui nädala jooksul võib kaotada 3-5 kg, õige väljumise korral kuni 8kg. HEAD ISU JA KAALUKAOTUST! Ohoo!

Hapukurgidieet! Päevas on lubatud süüa nii palju kui soovid hapukurki, juua musta  kohvi, piparmündi või muud taimeteed ning vähemalt 1 liiter vett päevas. Vau!!!

Veedieet! 

Dukani dieet!

Ja neid on veel ja veel. Usun, et paljud meist on ühegi nendest omal nahal järgi katsetanud. Ometi  olen ma ka siin blogidest ja samuti grupis kommentaaridest lugenud, et kõik teed toovad lõpuks ikka meid Fitlappi! 🙂

Siin ei tehta suuri sõnu ega anta ka katteta lubadusi. Siin sõltub kõik sinu enda tegemistest. Sinu enese soovist ja tahtejõust. Saada paremaks. Kergemaks. Tervemaks! 🙂

Ja mis kõige tähtsam….Siin saab ka maitsavalt kõhu täis! 🙂

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Sirts Sirr
23736 lugemist / 11 fänni
Minust

Olen kodune pensionär. Vabal ajal tegelen kirjutamise ja aiandusega. Kuna vanemal inimesel kipub ikka , kogunema seda mitte vajalikku ja ülearust, siis olen otsustanud ära proovida Fitlap.ee võluvõimed. :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

No miks ei peaks meeldima, kui tänu fitlapile olen saanud enese pealt maha juba 10 kg raskust.!Ma söön ainult tervislikke toitusid!Mu enesetunne on alati hea!Fitlap annab meile tiivadmis reipalt edasi viivadmuutuste tuultes ujudfitlap alati tõstab tuju! Tule sina samuti meiega ja sa ei kahetse!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva