Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Trenn ja trenn ja trenn…..

Märkamatult on läinud aeg edasi nii, et ma pole jõudnud mitte ühtegi postitust teha 🙁 Töö juures on muudatusi ja trennikavas ka muudatused, nii, et lihsalt ei ole jõudnud maha istuda ja omi mõtteid koguda ja kirja panna. Augusti kuu läks siis reipasti. Palju trenni ja tublisti kavas. Kaalu aasta algusest praeguseni läinud 13,4 kilo 😛 TUBLI. Pai mulle…

 

Jalgrattaga tööle sõitmised jätsin järgi täpselt augusti lõpus. Käsi lihtsalt ei pidanud kauem vastu. Hommikuti hakkas olema juba nii külm ja ma lihtsalt ei tahtnud võtta seda riski, et varsti piinlen jälle megades valudes. Kusjuues jalad ei krambita peale seda enam niimoodi. Uus trenni süsteem siis toimib. Põhimõtteliselt on mul hetkel vaid 1 trennivaba päev nädalas. Need lähevad siis selle järgi kuidas mul just jaksu on. Teisipäevad ja neljapäevad käin rühmatrennides ja võtan natuke kergemalt. Rühmatrenni järgi olen siis veel jokksnud 45min-1h. Nimelt need on need päevad mil mul mees käib kickboxi trennis ja siis ta viib mind autoga saali ja pärast tuleb järgi, nii on vaja lihtsalt teha pikemaid trenni päevi 😛 Teistel päevadel teeme tema programmi järgi lihasteeninguid, ikka käed, jalad ja selg, kõik eri päevadel. Hetkel mul on energiat palju ja tahe trenni teha suur, loodetavasti see innustus ei lähe veel nii pea üle. Täna võrdlesin oma esimest pili mis siia blogisse ka panin, oma ühe fotoga mis on võetud u 3 nädalat tagasi 😀 Ma ei saa aru kuidas ma sain siuke "vaal" olla. 

Muutus on lihsalt…äägghhh…mul pole sõnu. Ma ise ei usuks kui ei näeks 😀 Kui näen muutust, see annab nii palju motivatsiooni juurde. Mul ei ole tunnet et ma PEAN trenni tegema vaid ma TAHAN trenni teha. Aasta tagasi poleks küll uskunud, et minust võib veel selline trennihull tulla ja, mida selle trenniga saavutada võin. Ma olen juba praegu super rahul selle tulemusega, aga jätkan samas vaimud, et tulemust veel paremaks saada 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse