136983 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 pÀeva tÀiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Trenn ja trenn ja trenn…..


Märkamatult on läinud aeg edasi nii, et ma pole jõudnud mitte ühtegi postitust teha 🙁 Töö juures on muudatusi ja trennikavas ka muudatused, nii, et lihsalt ei ole jõudnud maha istuda ja omi mõtteid koguda ja kirja panna. Augusti kuu läks siis reipasti. Palju trenni ja tublisti kavas. Kaalu aasta algusest praeguseni läinud 13,4 kilo 😛 TUBLI. Pai mulle…

 

Jalgrattaga tööle sõitmised jätsin järgi täpselt augusti lõpus. Käsi lihtsalt ei pidanud kauem vastu. Hommikuti hakkas olema juba nii külm ja ma lihtsalt ei tahtnud võtta seda riski, et varsti piinlen jälle megades valudes. Kusjuues jalad ei krambita peale seda enam niimoodi. Uus trenni süsteem siis toimib. Põhimõtteliselt on mul hetkel vaid 1 trennivaba päev nädalas. Need lähevad siis selle järgi kuidas mul just jaksu on. Teisipäevad ja neljapäevad käin rühmatrennides ja võtan natuke kergemalt. Rühmatrenni järgi olen siis veel jokksnud 45min-1h. Nimelt need on need päevad mil mul mees käib kickboxi trennis ja siis ta viib mind autoga saali ja pärast tuleb järgi, nii on vaja lihtsalt teha pikemaid trenni päevi 😛 Teistel päevadel teeme tema programmi järgi lihasteeninguid, ikka käed, jalad ja selg, kõik eri päevadel. Hetkel mul on energiat palju ja tahe trenni teha suur, loodetavasti see innustus ei lähe veel nii pea üle. Täna võrdlesin oma esimest pili mis siia blogisse ka panin, oma ühe fotoga mis on võetud u 3 nädalat tagasi 😀 Ma ei saa aru kuidas ma sain siuke "vaal" olla. 

Muutus on lihsalt…äägghhh…mul pole sõnu. Ma ise ei usuks kui ei näeks 😀 Kui näen muutust, see annab nii palju motivatsiooni juurde. Mul ei ole tunnet et ma PEAN trenni tegema vaid ma TAHAN trenni teha. Aasta tagasi poleks küll uskunud, et minust võib veel selline trennihull tulla ja, mida selle trenniga saavutada võin. Ma olen juba praegu super rahul selle tulemusega, aga jätkan samas vaimud, et tulemust veel paremaks saada 🙂

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Siret37
21168 lugemist / 9 fÀnni
Minust

Ilus, Tark ja Osav :D Istuva tööga on mulle kenasti siin pooleteise aastaga see 10kg kuskilt ligi ujunud ja nyyd oleks aeg see endalt tasapisi maha raputada :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on lihtsalt super, sest see on nii lihtne. KÎik on minu eest Àra arvestatud ja vÀlja mÎeldud. Mul tuleb vaid endale sobivad retseptid valida ja kokata, nii lihtne see ongi :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nĂŒĂŒd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nĂ€lga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • TĂ€ida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva