137212 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 pÀeva tÀiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kes koera saba kergitab, kui mitte koer ise??


Oi ma olen tubli olnud 😀 Kui meil poleks päeviku pidamise vôimalust Fitlapis, siis ma arvatavasti ei oleks neid sentimeetreid ka niimoodi möötma hakanud. 54cm on läinud…54…see on üle poole meetri. Uskumatu. Ma saan küll riiete järgi aru, et ma olen väiksemaks jäänud ja ka peeglist vaatab natukene ilusam inimene vastu, aga need on need numbrid, mis räägivad tôtt. Kôhtu hakkasin juba algusest peale natuke valesti möötma, mitte nii nagu pildipeal ette näidatud oli vaid veits nabast alt poolt, kôige paksema kohapealt. Ôigelt kôrguselt kôhuümbermööt on 81cm

Kaalu eesmärgiks panin endale kohe alguses 58kg, ma arvan, et see number tuleb sellest, et 9 aastat tagasi kui ma äkki 1,5 kuuga 13 kilo kaotasin, sain ma kôige väiksemaks kaalunumbriks just 58. Môtlesin kavaga alustades, et oi kui tore oleks jälle nii väike olla. Tegelikus on aga see, et mu praegune kaal on väga OK. See oli mu üks eesmärkidest saada number 62 kaalule ja täna hommikuks ma selle olin ka saavutanud. Kui veel kaalu läheb on ka OK, aga kui ta enam ei lähe, siis on ka OK. Ma teen nii palju trenni, et ükskord peavad ju need lihased kasvama hakkama ja lihas kaalub ju ka omajagu.

Mis seal ikka, täiskäik edasi ja jätkan sama rada. Ikka koos Fitlapiga heart

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Siret37
21211 lugemist / 9 fÀnni
Minust

Ilus, Tark ja Osav :D Istuva tööga on mulle kenasti siin pooleteise aastaga see 10kg kuskilt ligi ujunud ja nyyd oleks aeg see endalt tasapisi maha raputada :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on lihtsalt super, sest see on nii lihtne. KÎik on minu eest Àra arvestatud ja vÀlja mÎeldud. Mul tuleb vaid endale sobivad retseptid valida ja kokata, nii lihtne see ongi :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nĂŒĂŒd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nĂ€lga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • TĂ€ida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva