Toitumiskava 3 pÀevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Esimene tund personaaltreeneriga :P

Liitumisel jõusaaliga saime 2 tasuta tundi personaaltreeneriga. Miks ma otsustasin perosnaaltreenerit kasutada? Tahtsin, et keegi profesionaal kõrvalt vaataks, kas ma teen oma kükid õigesti või pean ma midagi muutma. Kõigepealt muidugi suhtlesime natukene minust ja mida ma siiani teinud olen jne. Siis algas trenn. Kükid olid peaaegu täiuslikud. Selg nii nagu peab, hingamine õige, rütm õige, aga põlved, need tahtsid natukene sissepoole liikuda millegipärast. Ma oma enese tarkusest polegi sellist asja mitte kunagi osanud vaadata. Kõikide muude harjutuste eest sain ka hindeks "väga hea". Treener ütles, et minuga on nii lihtne, sest tean juba enamvähem kõike mida vaja teada on ja et kohendamist siit sealt on väga vähe. 

Kui ma trennidega alustasin juuli alguses, siis tegin kükke 20kg kangiga, raskusi ma siis ei lisanud üldse ja oi oi kui raske see tundus. Viimasel trennil oli raskuseks juba 35kg ja täna, ma ei pannud tähelegi, et treener pani 40kg…ja ma värisesin ja ma tegin ära oma 3×12 kordust 😛 Niimoodi tasapisi aina tugevamaks ma saan ja niimoodi tasapisi need lihased ka sealt paistma hakkavad. Järgmisel esmaspäeval on mul jälle treeneriga tund, siis vaatame üle ka kõik muud harjutused mis seekord vaatamata jäid. Nüüd on nagu natukene kindlam trenni teha kohe, sest püüad teha asju õigesti 🙂

Panin täna muide auhinnamängu ka käima enda fb lehel. Kõikide minu fb lehel oleva postituse jagajate vahel läheb loosi 1kuu fitlapi kasutusaega ja väike üllatuskingitus 🙂 Aga ei tea kas asi on auhinnas või milles, aga jagajad pole veel siiani kuigi palju olnud. Igapäev näen sadu jagamisi kõikide sõprade poolt kus auhinnaks tite lutt või kaelakett või mis iganes pilipali 😀 Võibolla ma olen lihsalt nii vaimususes fitlapist ja ainult minu arvates on 1 kuu kasutusaega suur auhind 😛 Noh, ainagi auhind läheb jagamisele igaljuhul, olgu neid jagajaid siis 10, 100 või 1000 😀Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi sĂŒĂŒa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod