137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Esimene tund personaaltreeneriga :P


Liitumisel jõusaaliga saime 2 tasuta tundi personaaltreeneriga. Miks ma otsustasin perosnaaltreenerit kasutada? Tahtsin, et keegi profesionaal kõrvalt vaataks, kas ma teen oma kükid õigesti või pean ma midagi muutma. Kõigepealt muidugi suhtlesime natukene minust ja mida ma siiani teinud olen jne. Siis algas trenn. Kükid olid peaaegu täiuslikud. Selg nii nagu peab, hingamine õige, rütm õige, aga põlved, need tahtsid natukene sissepoole liikuda millegipärast. Ma oma enese tarkusest polegi sellist asja mitte kunagi osanud vaadata. Kõikide muude harjutuste eest sain ka hindeks "väga hea". Treener ütles, et minuga on nii lihtne, sest tean juba enamvähem kõike mida vaja teada on ja et kohendamist siit sealt on väga vähe. 

Kui ma trennidega alustasin juuli alguses, siis tegin kükke 20kg kangiga, raskusi ma siis ei lisanud üldse ja oi oi kui raske see tundus. Viimasel trennil oli raskuseks juba 35kg ja täna, ma ei pannud tähelegi, et treener pani 40kg…ja ma värisesin ja ma tegin ära oma 3×12 kordust 😛 Niimoodi tasapisi aina tugevamaks ma saan ja niimoodi tasapisi need lihased ka sealt paistma hakkavad. Järgmisel esmaspäeval on mul jälle treeneriga tund, siis vaatame üle ka kõik muud harjutused mis seekord vaatamata jäid. Nüüd on nagu natukene kindlam trenni teha kohe, sest püüad teha asju õigesti 🙂

Panin täna muide auhinnamängu ka käima enda fb lehel. Kõikide minu fb lehel oleva postituse jagajate vahel läheb loosi 1kuu fitlapi kasutusaega ja väike üllatuskingitus 🙂 Aga ei tea kas asi on auhinnas või milles, aga jagajad pole veel siiani kuigi palju olnud. Igapäev näen sadu jagamisi kõikide sõprade poolt kus auhinnaks tite lutt või kaelakett või mis iganes pilipali 😀 Võibolla ma olen lihsalt nii vaimususes fitlapist ja ainult minu arvates on 1 kuu kasutusaega suur auhind 😛 Noh, ainagi auhind läheb jagamisele igaljuhul, olgu neid jagajaid siis 10, 100 või 1000 😀

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Siret37
21269 lugemist / 9 fänni
Minust

Ilus, Tark ja Osav :D Istuva tööga on mulle kenasti siin pooleteise aastaga see 10kg kuskilt ligi ujunud ja nyyd oleks aeg see endalt tasapisi maha raputada :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on lihtsalt super, sest see on nii lihtne. Kôik on minu eest ära arvestatud ja välja môeldud. Mul tuleb vaid endale sobivad retseptid valida ja kokata, nii lihtne see ongi :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva