Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Rahast ja uutest algustest …

Ongi suur suvi käes või noh – peaaegu käes ja täna on uue kuu algus, mil on hea seada uusi sihte ja teha suuri plaane. Uued sihid ja plaanid täna kavas ongi devil .
Siilil on viimasel ajal kujunenud harjumus hommikuti pisut kaarte näppida ja võtta igal hommikul endale suunanäitajana üks kaart. Nii juhtus ka täna, et hommikuse tatrahelbepudru ja kohvikruusi kõrval võlus Siil maagiliste kaartide pakist ühte välja ja see õnnestus laugh.
Tänane juhtmõte on – "kui Sul veel päevaks plaane ei ole, siis unista suurelt ja sea endale kõrged eesmärgid".
Mõeldud – tehtud! 
Siili on alati võlunud Universumi abiga külluse loomine ja suurema finantsilise vabaduse loomisest räägib Siil põhjalikult, aga samas mänguliselt oma külluse töötoas, kuid siinkohal Sulle kaks nippi:

  • pane iga nädal hoiupõrsasse nädala numbri jagu eurosid (nt täna on juba aasta kahekümne teine nädal, siis pane 22 eurot kõrvale)

Teise nipiga võib parimal juhul kaasneda ka väike lisaboonus – suveks saledaks.

  • valmista oma lõunasöök kodus ja võta kontorisse kaasa ning tavapäraselt lõunasöögile kulunud summa pane hoopis hoiupõrsasse wink .

Lõunate valmistamise ja tööle kaasa võtmisega on Siilil oma plaan ja eesmärk on esialgu vastu pidada kuu (elu on näidanud, et siiani ei ole Siil selles projektis veel 100 % õnnestunud) aega ning kui läbi mõelda, mida süüa ja kui palju, siis võib õnnestuda ka Siili eesmärk olla kuu lõpuks umbes 5 kilo võrra kergem. 
Tänaseks lõunaks on Siil FitLap'i menüüst leidnud ürdise kanafilee ja selle kontorisse kaasa toonud.
Kuidas Sinuga on smiley? Mängid koos Siiliga?
Lisaks sellele püsitas Siil endale täna eesmärgi sel kuul iga päev ühele imelisele inglile kodu leida ja palus selleks ka Universumi olendite toetust. Siil ootab nüüd põnevusega …
Millised on Sinu eesmärgid ja soovid, mille täitumist Sa sooviksid?
Siil soovitab Sul võtta kohe üks leht paberit ja oma soovid üles märkida (kuu lõpus hea vaadata kuidas läks cheeky ) ning paluda nende täitumiseks Universumi abi. 
Kui vajad Siili abi või juhatust, siis võid julgelt Siilile kirjutada angel



Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse