136983 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Rahast ja uutest algustest …


Ongi suur suvi käes või noh – peaaegu käes ja täna on uue kuu algus, mil on hea seada uusi sihte ja teha suuri plaane. Uued sihid ja plaanid täna kavas ongi devil .
Siilil on viimasel ajal kujunenud harjumus hommikuti pisut kaarte näppida ja võtta igal hommikul endale suunanäitajana üks kaart. Nii juhtus ka täna, et hommikuse tatrahelbepudru ja kohvikruusi kõrval võlus Siil maagiliste kaartide pakist ühte välja ja see õnnestus laugh.
Tänane juhtmõte on – "kui Sul veel päevaks plaane ei ole, siis unista suurelt ja sea endale kõrged eesmärgid".
Mõeldud – tehtud! 
Siili on alati võlunud Universumi abiga külluse loomine ja suurema finantsilise vabaduse loomisest räägib Siil põhjalikult, aga samas mänguliselt oma külluse töötoas, kuid siinkohal Sulle kaks nippi:

  • pane iga nädal hoiupõrsasse nädala numbri jagu eurosid (nt täna on juba aasta kahekümne teine nädal, siis pane 22 eurot kõrvale)

Teise nipiga võib parimal juhul kaasneda ka väike lisaboonus – suveks saledaks.

  • valmista oma lõunasöök kodus ja võta kontorisse kaasa ning tavapäraselt lõunasöögile kulunud summa pane hoopis hoiupõrsasse wink .

Lõunate valmistamise ja tööle kaasa võtmisega on Siilil oma plaan ja eesmärk on esialgu vastu pidada kuu (elu on näidanud, et siiani ei ole Siil selles projektis veel 100 % õnnestunud) aega ning kui läbi mõelda, mida süüa ja kui palju, siis võib õnnestuda ka Siili eesmärk olla kuu lõpuks umbes 5 kilo võrra kergem. 
Tänaseks lõunaks on Siil FitLap'i menüüst leidnud ürdise kanafilee ja selle kontorisse kaasa toonud.
Kuidas Sinuga on smiley? Mängid koos Siiliga?
Lisaks sellele püsitas Siil endale täna eesmärgi sel kuul iga päev ühele imelisele inglile kodu leida ja palus selleks ka Universumi olendite toetust. Siil ootab nüüd põnevusega …
Millised on Sinu eesmärgid ja soovid, mille täitumist Sa sooviksid?
Siil soovitab Sul võtta kohe üks leht paberit ja oma soovid üles märkida (kuu lõpus hea vaadata kuidas läks cheeky ) ning paluda nende täitumiseks Universumi abi. 
Kui vajad Siili abi või juhatust, siis võid julgelt Siilile kirjutada angel

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Siil Saledaks
29643 lugemist / 6 fänni
Minust

Siil on tegelane suurest Universumist ...

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

FitLap'is on palju maitsvaid retsepte, mistõttu saad kaalu langetades harjutada kokkamist ning rikastada oma toidulauda uute põnevate toitudega :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva