137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Meelerahu ja vooluga kaasa minemine


Pühapäevane hommikupoolik…
Siil nautis mõnusat hommikut voodis ja üritas peas mingit päevaplaani tekitada ja seejärel ajas end voodist välja ja suundus kööki, kus alustas päeva sooja sidrunimahlaga. Väidetavalt on sidrunimahl tegelane, millest on abi kilode sulatamisel cheeky – igal juhul on Siil pähe võtnud seda omal nahal katsetada.
Praeguseks naudib Siil päeva ning juurdleb küsimuse üle "küpsetada või mitte küpsetada" laugh.

Hommikupooliku on Siil tegelenud elamises korra loomise ja asjade oma kohale tagasi panemisega ning möödaminnes pisut manifesteerinud.                      
Tänaseks päevaks saadeti Universumist meelerahu juhised ja sellest tulenevalt püüab Siil oma päeva maksimaalselt nautida ja mitte väga energiat kulutada. Päevakaardiks saadetu väidab, et täna tuleb tegutseda just Sulle sobivas tempos ja mitte unustada, et täna ei ole kuhugi kiiret.
Siil on võimalikult korrektselt püüdnud sel nädalal kavas püsida ja gramm grammi haaval mass väheneb, kuid Siilil mõlgub mitmendat päeva mõttes üks võrratu sidrunikook ja niisiis ongi vist põhirõhk sellel, et kas hakata asjalikuks ja küpsetama hakata või mitte, selles on küsimus wink .

Teiseks oluliseks asjaks, mille üle Siil täna pead murdmas ja nuputamas on – oma loomisoskuste ja teadmiste veel lahedamaks ja mängulisemaks kursuseks vormimine. Manifesteerimine on ju nii lahe ja lõbu pakkuv tegevus.

Kuidas on lood Sinuga? 
Oled Sa kunagi Universumist midagi tellinud ja kuidas see on täitunud?   
Kas usud, et Universumis on kõigile piisavalt ja tuleb ainult küsida ning Sulle antakse?      
Või vajad pisut abi ja toetust, et oma oskusi lihvida? 
Kui tunned, et vajad abi, siis võid julgelt Siiliga ühendust võtta või siis lausa uusi oskusi omandama tulla cheeky( https://www.facebook.com/events/623050467847237/ ).

Õhtupoolikul plaanib Siil hakata valmistuma oma eelseisvaks väga töiselt tihedaks ja keerukaks nädalaks ning palub selleks kõigi Universumi olendite abi ja toetust.
Võimalik, et Siil otsustab täna ka trenniga sõbraks saada, seda küll jalutuskäigu näol cheeky

Kaunist pühapäeva Sulle!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Siil Saledaks
29960 lugemist / 6 fänni
Minust

Siil on tegelane suurest Universumist ...

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

FitLap'is on palju maitsvaid retsepte, mistõttu saad kaalu langetades harjutada kokkamist ning rikastada oma toidulauda uute põnevate toitudega :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom