Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Meelerahu ja vooluga kaasa minemine

Pühapäevane hommikupoolik…
Siil nautis mõnusat hommikut voodis ja üritas peas mingit päevaplaani tekitada ja seejärel ajas end voodist välja ja suundus kööki, kus alustas päeva sooja sidrunimahlaga. Väidetavalt on sidrunimahl tegelane, millest on abi kilode sulatamisel cheeky – igal juhul on Siil pähe võtnud seda omal nahal katsetada.
Praeguseks naudib Siil päeva ning juurdleb küsimuse üle "küpsetada või mitte küpsetada" laugh.

Hommikupooliku on Siil tegelenud elamises korra loomise ja asjade oma kohale tagasi panemisega ning möödaminnes pisut manifesteerinud.                      
Tänaseks päevaks saadeti Universumist meelerahu juhised ja sellest tulenevalt püüab Siil oma päeva maksimaalselt nautida ja mitte väga energiat kulutada. Päevakaardiks saadetu väidab, et täna tuleb tegutseda just Sulle sobivas tempos ja mitte unustada, et täna ei ole kuhugi kiiret.
Siil on võimalikult korrektselt püüdnud sel nädalal kavas püsida ja gramm grammi haaval mass väheneb, kuid Siilil mõlgub mitmendat päeva mõttes üks võrratu sidrunikook ja niisiis ongi vist põhirõhk sellel, et kas hakata asjalikuks ja küpsetama hakata või mitte, selles on küsimus wink .

Teiseks oluliseks asjaks, mille üle Siil täna pead murdmas ja nuputamas on – oma loomisoskuste ja teadmiste veel lahedamaks ja mängulisemaks kursuseks vormimine. Manifesteerimine on ju nii lahe ja lõbu pakkuv tegevus.

Kuidas on lood Sinuga? 
Oled Sa kunagi Universumist midagi tellinud ja kuidas see on täitunud?   
Kas usud, et Universumis on kõigile piisavalt ja tuleb ainult küsida ning Sulle antakse?      
Või vajad pisut abi ja toetust, et oma oskusi lihvida? 
Kui tunned, et vajad abi, siis võid julgelt Siiliga ühendust võtta või siis lausa uusi oskusi omandama tulla cheeky( https://www.facebook.com/events/623050467847237/ ).

Õhtupoolikul plaanib Siil hakata valmistuma oma eelseisvaks väga töiselt tihedaks ja keerukaks nädalaks ning palub selleks kõigi Universumi olendite abi ja toetust.
Võimalik, et Siil otsustab täna ka trenniga sõbraks saada, seda küll jalutuskäigu näol cheeky

Kaunist pühapäeva Sulle!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse