Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

FLIPFLOP

Olen olnud Fitlapi kasutaja u 9kuud. Ja selle aja sees on olnud keeruline inimestele seletada mis asi see täpsemalt on, mida ma jälgin, mida ma söön, kuidas ma need asjad saan?? Üritan siis seletada, et see on olnud seni üks lihtsamaid kavasi mida järgida, nii palju saab asendusi teha, mis on ülisuper. Näiteks kui olen poes ja mäletasin retseptist, et oli vaja vahukoort, kuigi tegelikult oli vaja kohvikoort. (olen vahel telefoni koju jätnud ja pole saanud kontrollida..) Siis võimalusel teen asenduse või kui ei saa ja poodi uuesti minna ei soovi, siis otsin uue toidu, kus saaksin vahukoort kasutada. Easy peasy. 

Kui olin kava jälginud 2 kuud ja oma maakoju läksin, siis ema ka uuris, mis ma siis järgin ja mis seal täpsemalt on. Ta on selline omapärane inimene, kellele ei jää kõik asjad just kõige paremini meelde.. mul on see geenides, sest see sama ka mul esinenud. Ja seniajani ta uurib ja küsib kuidas mul FLIPFLOPIGA läheb. Alguses oli raske aru saada, millest ta räägib ja nüüd teeb see ikka meeletult nalja. Mõlemale.

Blogi kirjutades olen olnud või vähemalt olen üritanud olla tublim kava järgimises. Naljakas on kirjutada oma päevast kui ma lasin näost sisse kõike kavavälist. See ei anna minust erilist eeskuju. Olen õhtuti ikka sööke vorpinud ja loomulikult ikka nii, et mitu päeva kohe oleks rahu majas. Samas on nii hea ka kapist võtta valmis toit ja seda süüa, kui nälg näpistab.

Kui aga pole jõudnud eelmisel päeval sööke valmis teha siis olen sunnitud võtma kohalikust kohvikust valmistoite või siis lähimast poest. Pean nüüd ausalt tunnistama- mulle ei meeldi need toidud. Nad on nii magedad, soolased, rasvased või maitsevad imelikult. Ma ei tea mida ma söön. Nii kurb on maksta söögi eest mis sulle ei maitse. Asi pole ka niiväga rahas, aga ma tean, et ise süüa tehes ma olen õnnelikum, rõõmsam ja kergem. Mul on endal kergem olla, ma tean, et ma pole kausitäit rasva alla söönud.. See on ikka jube kuidas valmistatakse valmistoite, need lihatükid rasvas ja see lõhn.. vuhh. Elu suurim viga oli võtta lasanje poest. Ma ei kavatse MITTE kunagi seda enam osta, sest see nõretas rasvast ja see peamiselt sellest koosneski.. hakkliha polnud ollagi, rääkimata kõigest muust. Ost läks otse prügikasti. 

Samuti kava pakub kergemaid lihasi näiteks kana.. mul oli mingiaeg kanast nii villand, ma eii suutnud seda suusisse võtta, katsetasin muid lihasi. Aga see viis mu teise äärmusesse- sealiha ei saa enam teha, mulle hakkab selle lõhn nii vastu. Süda läheb pahaks. Ma arvan et ma teda süüa võin, juhul kui ma seda ise ei pea küpsetama! 😉

Valikud valikud!!

Lõppu veel tänase hommikusöögi pildike. Banaani-ploomi omlett asendustega. Omlett on tehtud vabavaraga ja puuviljad kõrvale.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod