136964 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kaalu number ja enesetunne


Hei,

 

Huvitav on see, et avalikult rohkem rahuloematust kaalunumbrite puhul näitavad ülesse nn normaalses kaalus inimesed, kes soovivad kaalust alla võtta. Eriti tuleb see välja tööl naiste kollektiivis, kus ülipisikesed on endaga väga rahulolematud. Üle saja kg kaaluvad inimesed on suhteliselt vaiksed selle numbri koha pealt. Mina olen olnud oma pikkuse 174 cm juures nii 55 kg kui ka 105 kg, pean tunnistama, et 55 kg kaaludes, oli mul valus istuda ja kõik luud olid väljas. Tollel ajal olin nii uhke, et võin nii pisike olla, tulemus tuli kõva trenniga, kui trenni vähemaks jäi, tuli kaalu juurde. Samas pean tõdema, et 65 kg kaaludes olen ennast nn omas nahas tundnud kõige paremini. Praegu olles umbes 7 aastat ülekaaluline, on minu vaated nn ideaalsele kaalule muutunud, kas see tuleb siis vanusest või harjumusest, jumal seda teab aga enam ma ei soovi olla 55 kg, isegi 60 kg, nüüd on minu sihiks 75 kg ja selle saavutamisel on minu hing rahul. Jutu mõte on siis see, et igaühel on oma kehatunnetus, kus ta ennast hästi tunneb. Mõnikord kaalud täpselt sama palju kui aastaid tagasi aga see riide nr enam ei lähe selga, sest laste sünnitamisega on keha kuju muutunud ja rasv talletunud teistesse kohtadesse kui nooremana. Ja teinekord mahud nn vanadesse riietesse hoopis suurema kaalunumbriga kui vanasti. Kaalu numbri ja nn heaolu tunde vahel ei ole alati võrdusmärk aga tasub olla siiski realistlik ja mitte laskuda äärmustesse. Täna, olles kaotanud oma nn suurest kaalust koos fitlapiga -7 kg, on enestunne hea. Osad riided istuvad seljas naljakalt ja tänase seisuga on ka 2 nr väiksemaid riideid vaja. Täna lastega pargis olles mõtlesin, et kui palju suur kehakaal mõjutab enesetunnet. Olen aastaid nendega seal pargis käinud, endal jalad turses ja seljavaludes. Kui kaalu kukil vähem, on kergem ja rõõmsam liikuda ning tervis kah parem. Jaksan lastega rohkem sammu pidada ja kuue aastastega koos trepist ülesse jooksta. Ikka on unistuste numbrite ja parema enesetunde poole.

Imekaunist sügist kõigile 😉

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Eveliis
5132 lugemist / 2 fänni
Minust

35 aastane kahe lapse ema, kes on teel oma unistuste poole ;) Igale olukorrale on olemas lahendus, tuleb vaid leida õiged inimesed ja tee, mis sind selleni viib ;)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

uskumatu, et korralikult süües võib kaalust alla võtta. See fakt juba iseenesest murrab kõvasti müüte. Mulle meeldib, et retsepte on nii palju ja kõike saab asendada, mul on juba praegu palju uusi lemmikudi ja paljud ootavad katsetamist. Treeningvideosid on tore jälgida, nii tore ju, et keegi veel koos sinuga trenni teeb (treener siis), järelikult ei ole sa üksi ;)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva