140826 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Kavandatud “patukast” ja veidi ka enda loost :)


Ma pole siia veel ühtegi blogipostitust teinud, kuna pole väga olnud millegist kirjutada 😀 But here goes! 

Eile otsustasin pärast 1,5 nädalast rohelust oma päevikus teha üks korralik patupäev. Otsustasime abikaasaga valentinipäeva tähistada 14.veebruari asemel 13.veebruaril ja tundus hea mõte minna kuskile sööma. Mul oli suur burksi isu, aga pigem sellise kvaliteetsema järgi, mitte McDonaldis või muu sarnase. Kuna abikaasa Aparaaditehasest (seal üks hea rebitud sealihaga burger 😉 ) väga huvitatud ei olnud, siis suundusime Babybacki. Tellisin siis juustuburgeri, mis oli suuruselt päris korralik. Oma imestuseks oli see nagu toit ikka 😀 Mingit suurt naudingut ma sellest ei saanud. Ütleks pigem, et Fitlapi toidud (need lemmikud) pakuvad isegi suuremat naudingut. Eks ikka keelatud vili tundub magusam, aga minu eilne kogemus oli, et kui see vili käes on, siis maitseb see ikka nagu tavaline õun 😀 AGA – ei jätnud jonni. Pärast piljardit suundusime Wernerisse kooki sööma, mis samuti oli väga hea, aga loodetud imelist maitseelamust "lõpuks ometi päris kook" ei tulnud. Ilmselt Fitlap pakub ka maiasmokkadele piisavalt võimalusi 🙂 

Igatahes oli see kogemus päris huvitav. Toit on alati minu jaoks olnud suur kiusatus ja rämpstoitu naudin ma eriti (meeldivad tugevad maitsed) ja seetõttu oligi veider, et kauaoodatud "patukas" polnudki niivõrd eriline. See samas annab lootust, et ma suudangi ja saangi oma elustiili muuta.

Ma olen juba mõnda aega mõistnud, et dieedid mind ei aita, vajan elustiili muutust. Ei saaks öelda, et olen kunagi päris ülekaaluline olnud, minu suurim kaal on olnud 68 kg (olen 164 cm pikk), mis pole samas midagi nii erilist. Võtsin ennast tõsisemalt kokku 2015a talvel, kui kihlusin ja soovisin pulmakleidis välja näha selline, kellega suudan ka pärast piltide peal rahul olla. Suure toidupiiramise ja ühekülgse toitumisega (peamiselt kana ja juurviljad ning supid) ja trenniga selle ka saavutasin, kuid pärast pulmi võtsin rõõmsasti jälle 5 kg juurde 😀 

Lõpuks otsustasin 2016a detsembris Fitlapi kasuks. Sõbranna, kes ka on Fitlapis, on sellest mulle juba pikka aega rääkinud. Mina aga jäärapäiselt arvasin, et oskan ise ka ja suudan ise oma elustiili paika saada, aga vot ei saanud 🙂 Nüüd Fitlapiga on see ikka suhteliselt lihtne 🙂 Olen kaotanud 3 nädalaga (algus läks veidi lappama, aga 3 nädalat olen suutnud enam-vähem kavas olla) 3,7 kg. 3 kilo veel ja siis hakkan säilitama 🙂 Imelihtne!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Sandra
1471 lugemist
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib fitlap, kuna iial varem pole kaalu langetamine olnud minu jaoks nii lihtne - iga isu saab mingi retseptiga ära rahuldada :) Toitumine on mitmekülgne (mitte ainult kanaliha ja juurviljad). Lõppenud on pidev kalorite lugemine ja piinav nälg. Lõppenud on ka topelt toiduvalmistamine - ühte sorti toit mulle ja teistsorti toit mehele (mehele väga meeldivad fitlapi toidud :D ).

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom