Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Miks ma teiega oma toidupilte ei jaga?

Põhjus, miks ma teiega oma toidupilte ei jaga, on tegelikult üsna lihtne. Ma lihtsalt hoolin teie ajast (ja kõigest muust, mis te selle peale raiskaksite) niivõrd palju küll, et mitte teid ülekoormata suure hunniku identsete piltidega. 

Nimelt ei ole ma sündinud mingiks köögikuningannaks, vaatamata sellele, et kitsamast sugulasteringist on päris suur protsent kokaks õppinud ja selles ametis ka töötanud. Ja kui ma pisut noorem olin (ehk siis selline mõnus tiinekas), siis meeldis ka igasugu kooke ja teisi magusaid asju küpsetada (samas soolased toidud ei tulnud mul kunagi välja – eks need on keerulisemad ka – ei ole võimalik lihtsalt näiteks suhkruga kõiki teisi maitseid või nende puudumist tasalülitada). Ja noh eks me nende magusate asjade küpsetamisega jõudsimegi siia laugh

Aga kui naasta pealkirjas püstitatud küsimuse juurde siis niivõrd lihtne (ja üksluine) see tõde ongi – ma lihtsalt söön väga-väga üksluiselt. Noh nagu kujutaksite ette, et üks poissmees võiks süüa – minu puhul siis tüdruknaine (???)(ei, see sõna vist tähendab ikka midagi hoopis muud laugh). No igatahes näiteks praegu olen alates pühapäevast peamiselt söönud võileibu juustu-majoneesi kattega. Ma olen lisanud sellele kattele küüslauku, saibi asemel võtnud rukkileiba ja need võileivad veel ahju pannud – soojana on need mu meelest hoopis mõnusamad. Mulle endale tundusid need muudatused küll täitsa legaalsed, parandage mind, kui eksin. No ja mõelge nüüd, kui lõbus on neid erineva küpsusastmega juustuleibasid teil siin vahtida. Kõige põnevam hetk oleks siis olnud seejuures eile, kui mul nad natuke pikemaks ahju jäid ja päris kenaks kuldseks pealt muutusid (tegelikult nii oligi parem, aga no jaksad sa siis oodata iga kord nii pikalt). Muidugi ilusam oleks vaadata nende kõrval nüüdsest (pärast seda eelmise nädala heurekat!) kohustuslikku vabavara taldrikut – täna hommikul olid kohal lillkapsas ja paprika. Aga nüüd selgub, et on ka teine põhjus – nimelt olen ma liiga laisk, et oma tükeldatud juurikaid üles pildistada ja teile siia üles laadida. Ja lohutan ennast sellega, et ega ilmselt pildid vabavarast ei ole ka need, mida te siit otsiksite.  Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse