Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Rahu, ainult rahu!

Klassika, teate ehk isegi… Parajalt paks mees parimais aastais teadis täpselt, mida ta räägib laugh.

Ja see inimene, kes oma blogis kirjutas, et üks magusalaks aitab, kui kaal on seisma jäänud, teab ka täpselt, kuidas asjad on. Eile tegin hilisõhtuks müsliküpsiseid ja nautisin täiega. Ja voilaa… Kui olen siin kolm päeva paigal tammunud, siis täna hommikul näitas kaal mulle jälle kaheksakümnest väiksemat numbrit. Kuigi alles homme hommik on kaalumise-mõõtmise ja graafikusse märkimise päev, ei saanud ma vastu kiusatusele see number kohe siia toksida. Ja miks siis olin nii läbematu? Aga sellepärast, et tahtsin teada, mis saab, kui lihtsalt huvi pärast eesmärki muudan devil. Aga sai see, et kogu mu varasem graafikukriips kadus ja tekkis täiesti uus kriips, kus polnud mu varasematest mõõtmistest punktigi. (Kui olen omaenese lollusest sellise jaburuse teinud, kas siis on ajalugu ka võimalik kuskilt leida või hakkabki kõik algusest?). No see siis selleks, aga uus täpp tekkis täpselt sinise joone alla, mis tähendab, et ma olen ikkagi graafikus!

Ja nüüd siis jälle küsimus suurele ringile: mul on nii aktiivsusmonitor, kui Endomondo. Viimast kasutan siis, kui lähen spetsiaalselt kõnniringile või tean, et tuleb rohkem, kui 0,5km kõndimist. Kuna panin end septembris kõndima, siis eile käivitasin "mondot"  kolmel korral. Õhtul vaatasin, et challenge´s oli arvestatud ainult kõige pikem käimise tiir. Kas kõiki käimisi kokku ei arvestagi? surprise Kuna täna oli töövaba päev, siis otsustasin metsatiiru teha. Panin jälle "mondo" tööle, maastikukõndimise režiimile. Aktiivsusmonitor on mul nagunii kogu aeg küljes. Kui metsast tulles neid kahte võrdlesin, siis kulutatud kalorite arvu näitasid need erinevalt. Kumba ma peaksin uskuma? Tahaks "mondot", sest see näitab mulle meelepärasemaid numbreid. Aga seeni sain tublisti, nagu vist kõik, kes sel aastal vähegi viitsivad metsa minna. Avastasin pealegi koha kodu lähedal, mis annab lisaväärtusena selle, et ma KÕNNIN metsa, mitte ei sõida autoga. Aga tänased seened lähevad emale-isale. Mõlemad on suured seenesõbrad, aga kahjuks ei ole enam kummastki ise metsas käijat.

Rahu, ainult rahu ja ikka edasi väiksemate numbrite poole (või stabiilsuse poole)!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse