137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Sportlikud sammud


Esmalt, et see kuutasu, ok suisa kolme kuu, ära maksmine muudab kohe blogimise laisemaks. Aga püüan ikka siin ka stabiilsust hoida nii lugemise kui ka kirjutamise osas, see aitab teel püsida :-).

Veidi nädalavahetuse matka kokkuvõtteks. Ei läinud nii nagu tavaliselt ega ka nii nagu plaanisin :-). Õnneks tõesti oli seda emotsionaalset söömist vähem, aga samas ikkagi ilma magusata ei saanud. Eks matka algus läks ka plaanitust teisiti ja kohe oli vaja nii 10 km päris tempokalt läbida. Kuna hommikusöögist oli tükk aega möödas, siis esimeses peatuses oli selline energipuudus, et kaasas olnud fitnessbatoon läks kui muti auku, ei tahtnud keelduda ka pakutud kommist. Lõunapausil oli küll plaanipärane kaasa võetud võileib, aga ka sinna otsa kulus veel üks batoon. 

Ütlen ausalt, õhtul pidulauas ei olnud mingit tahtmist midagi jälgida, tegelikult oli toit tavaline, täitsa Fitlapi sobilik va kringel, aga kuna see oli niii ahvatlev ja ikka oli päevast nagu mingi energiavaegus, siis sõin mõnuga kaks tükki :-). Ausalt, ma kohe üldse ei põe, sest eks päeval sai ikka 67 km ära sõidetud ja küllap enam vähem nulli sai selle kõik. 

Hoopis põnevam on minu jaoks aga see, et võtsin nüüd ette ka regulaarse treeningu, kus mul on abiks professionaalne treener. Tegin katsetusi juba aasta alguses, aga erinevatel põhjustel jäi järjepidevus soiku. Tegelikult ju alles juunis leidisn ka Fitlapi ja olles nüüd selle toitumiskavaga mõningaselt harjunud, siis tahtsin jätkata ka regulaarse treeninguga. Miks ma valisin aga sellise treeningu, kus on ka treener kõrval. Olgem ausad, mina vähemalt, arvan, et tegelikult enamus meist, ei oska päris täpselt just enda jaoks kõige paremat koormust, harjutusi jm valida. Usun, et siin Fitlapis näidatud treeningud on täitsa head ja sobivad meile, kuid ükski ei ole individuaalne.

Mul tõesti on võimalik endale lubada seda luksust. Ütlen kohe ära, et ei ole päris indivduaaltreening ja seetõttu ka ei maksa hinge hinda, täitsa tavaline klubi kuumakse, aga mul pigem vedas, et leidsin sellise võimaluse. Treener koostab just minu vajadustest lähtuva kava, aluseks ka näit keha koostise analüüs. Treeningul jälgib pidevalt ja pöörab tähelepanu mu vigadele jne.

Nüüd on põhiline ise vastu pidada ja tubli olla :-).

 

 

 

 

 

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Reti-Rea
29863 lugemist / 13 fänni
Minust

Olen enamuse oma elust olnud sale. Haigus, mis lõi sassi mu tavapärase toitumiskava ja aastatega teisenenud elukorraldus, on tänaseks päevaks mu toonud punkti, kus on vaja teha olulisi muutusi nii toitumises kui liikumises.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Umbes aasta tagasi, kui alustasin, kirjutasin, et ei tea. Aga nüüd, jah, mulle meeldib Fitlap. Fitlap ei ole imevahend salenemiseks, aga kui oled oma otsuse ära teinud, kogunud kokku oma meelekindluse, leidnud piisava motivatsiooni, siis on Fitlap usaldusväärne abimees.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom