Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Sportlikud sammud

Esmalt, et see kuutasu, ok suisa kolme kuu, ära maksmine muudab kohe blogimise laisemaks. Aga püüan ikka siin ka stabiilsust hoida nii lugemise kui ka kirjutamise osas, see aitab teel püsida :-).

Veidi nädalavahetuse matka kokkuvõtteks. Ei läinud nii nagu tavaliselt ega ka nii nagu plaanisin :-). Õnneks tõesti oli seda emotsionaalset söömist vähem, aga samas ikkagi ilma magusata ei saanud. Eks matka algus läks ka plaanitust teisiti ja kohe oli vaja nii 10 km päris tempokalt läbida. Kuna hommikusöögist oli tükk aega möödas, siis esimeses peatuses oli selline energipuudus, et kaasas olnud fitnessbatoon läks kui muti auku, ei tahtnud keelduda ka pakutud kommist. Lõunapausil oli küll plaanipärane kaasa võetud võileib, aga ka sinna otsa kulus veel üks batoon. 

Ütlen ausalt, õhtul pidulauas ei olnud mingit tahtmist midagi jälgida, tegelikult oli toit tavaline, täitsa Fitlapi sobilik va kringel, aga kuna see oli niii ahvatlev ja ikka oli päevast nagu mingi energiavaegus, siis sõin mõnuga kaks tükki :-). Ausalt, ma kohe üldse ei põe, sest eks päeval sai ikka 67 km ära sõidetud ja küllap enam vähem nulli sai selle kõik. 

Hoopis põnevam on minu jaoks aga see, et võtsin nüüd ette ka regulaarse treeningu, kus mul on abiks professionaalne treener. Tegin katsetusi juba aasta alguses, aga erinevatel põhjustel jäi järjepidevus soiku. Tegelikult ju alles juunis leidisn ka Fitlapi ja olles nüüd selle toitumiskavaga mõningaselt harjunud, siis tahtsin jätkata ka regulaarse treeninguga. Miks ma valisin aga sellise treeningu, kus on ka treener kõrval. Olgem ausad, mina vähemalt, arvan, et tegelikult enamus meist, ei oska päris täpselt just enda jaoks kõige paremat koormust, harjutusi jm valida. Usun, et siin Fitlapis näidatud treeningud on täitsa head ja sobivad meile, kuid ükski ei ole individuaalne.

Mul tõesti on võimalik endale lubada seda luksust. Ütlen kohe ära, et ei ole päris indivduaaltreening ja seetõttu ka ei maksa hinge hinda, täitsa tavaline klubi kuumakse, aga mul pigem vedas, et leidsin sellise võimaluse. Treener koostab just minu vajadustest lähtuva kava, aluseks ka näit keha koostise analüüs. Treeningul jälgib pidevalt ja pöörab tähelepanu mu vigadele jne.

Nüüd on põhiline ise vastu pidada ja tubli olla :-).

 

 

 

 

 

 

 



Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse