143570 kasutajat 567 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Õppimisest


Selles postituses räägin õppimisest. Arvan, et võime Fitlapi kavas olemist õppimiseks nimetada küll. Need, kes seda siiski dieedina võtavad, ilmselt otseselt õppimisele ei mõtle ja ega peagi, sest kõik on ette taha ära tehtud, tee aga järgi. Olgu aga öeldud, et õppimine toimub ka vastu tahtmist :-)). Aga jah, kui ma ei võta seda õppimisena, ei analüüsi oma edusamme ja ka karisid, siis on õppimine juhuslik ja me ei oska näha seoseid ning kui dieedi lõpetame ehk siis Fitlapist väljume, siis toimub väga lihtsalt tagasiminek ja sõna otseses mõttes kilod kolivad selga tagasi.

Õppimine nõuab alati pingutust ja aega. Osad meist õpivad siin õigesti toituma. Kuigi mulle kohati tundub, et no mis mõttes ei tea, mida üks või teine toit sisaldab, siis nii lihtsalt on, paljud ei ole mõelnud oma elus sellele, et mis suhu läheb, läheb see mis kätte satub ja rohkem meeldib. Kui väga meeldib, siis läheb veel rohkem ja oi jah, mingil hetkel on ei tea kust ülekaal. Alles siis hakatakse mõtlema, et äkki ongi see söömisega seotud ja mitte raske kont või halvad geenid :-)). Mõned meist, mina nende hulgas, teavad küll, mis mingi toit on ja kui palju ning kui tihti seda süüa võiks, et kaalu juurde ei tuleks, aga põhjusel või teisel on mingil ajal toitumisharjumused käest läinud. Olgu see nii või teisiti, kuidas see kaal tuli, aga õigesti toituma võiks tahta siin õppida ühed ja teised. 

Tegutsema ehk õppima saab hakata, kui on motivatsioon ja just nimelt sisemine motivatsioon. Väline töötab ka ehk kui mees ütleb, et kallis oled kosunud, siis mõnda aega pingutame ja mõne kilo alla saame, aga pikemalt tegutsema paneb ikka just minu enda soov ja soov tekib vajadusest. Mis see vajadus kellegi on, see võib olla väga erinev. Paljudel meil siin tervis, sest reeglina ülekaal tervisesõbralik ei ole. Aga vajadus võib olla ka parem välja näha ja just nimelt vajadus, sest kas tahame või mitte, siis paremas füüsilises vormis ja saledad (sale ei ole kõhn!) inimesed mõjuvad usaldusväärsemalt ja seda võib vaja minna nii töö saamisel kui ka miks mitte kaaslase leidmisel :-).

Mida aga õppimise juures tähele panna, sellest järgmsel korral ;-).

 

 

 

 

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Reti-Rea
34453 lugemist / 14 fänni
Minust

Olen enamuse oma elust olnud sale. Haigus, mis lõi sassi mu tavapärase toitumiskava ja aastatega teisenenud elukorraldus, on tänaseks päevaks mu toonud punkti, kus on vaja teha olulisi muutusi nii toitumises kui liikumises.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Umbes aasta tagasi, kui alustasin, kirjutasin, et ei tea. Aga nüüd, jah, mulle meeldib Fitlap. Fitlap ei ole imevahend salenemiseks, aga kui oled oma otsuse ära teinud, kogunud kokku oma meelekindluse, leidnud piisava motivatsiooni, siis on Fitlap usaldusväärne abimees.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom