143511 kasutajat 566 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kõhn on ilus!


Kõhn on ilus! Just sellist lauset lugesin eile ühe normaalkaalus naise kommentaarist oma sõbrannale, kes teatas, et on keskkooli lõpust samas kaalus ehk siis umbes 50 kg. Lausele "kõhnonilus" eelnes, et näe, aga tema ei ole suutnud ja peab oma paksusega leppima. Ma tõesti ei tea, kui palju see naisterahvas võis kaaluda, aga pakun, et veidi üle 60kg. Just lugesin ka siin üht postitust, kus autor mainis mitu korda, et "ilus mina" selle kohta, kui kaalus veidi üle 50 kg. 

See on äärmiselt kurb. Kui mõelda, et umbes 50 kg kaaluvad siiski vähesed naised, siis see hulk naisi, kes ennast seetõttu, et nad ei ole kõhnad, halvasti tunnevad (ega enamus sellest räägi) on liig, mis liig. Ei tea hetkel tõesti ühtegi uuringut, aga olen ise järeldanud, et nende naiste hulk on päris suur, kes on paksud, päriselt siis ülekaalus, seetõttu, et on stressis, sest ei kaalu 50 kg. See on mu meelest üsna loogiline, sest kui kaalunumber näitab üle 50-ne, suisa 60-ne ligi juba rühib, siis oled ju stressis, stress ei lase aga hästi magada, mille tõttu ei puhka välja ning mis omakorda tekitab stressi ja viimane tihti paneb sööma või seda vähemasti ebaregulaarselt tegema, mis tekitab jällegi isusid, mida raske ohjata ja nii see lumepall veereb ja veereb … .

Riiklikult on nüüd, vähemalt paberil, hakatud võitlema haigusega alkoholism. On välja töötatud programmid tagajärgedega tegelemiseks ning ennetamiseks. Soovin edu eestvedajatele ja tõesti usun, et siin on võimalik asja parandada. Sarnast oleks vaja ka toitumishäiretele.

Kui alkoholism on päris hästi nähtav perevägivalla, autoõnnetuste, töökaotuse järgi, siis probleemid kehakaaluga on küllalt varajatud. Kuigi ise ei olda üldse rahul, et näe, juba ongi kaal suisa 56 kilo, siis üldiselt see nii suurt stressi ka ei tekita, et kohe töövõimetuks jääd vm. Pidevast pisikesest stressist, mis vaikselt närib, tekivad ühed kui teised tervisehädad, aga küllap neile leitakse muud põhjused. Ma pole küll kuulnud, et haiguse põhjustajaks oleks kusagil kirjutatud, mure, et kaalub üle 55 kg, aga kahjuks võib see nii olla … 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Reti-Rea
34415 lugemist / 14 fänni
Minust

Olen enamuse oma elust olnud sale. Haigus, mis lõi sassi mu tavapärase toitumiskava ja aastatega teisenenud elukorraldus, on tänaseks päevaks mu toonud punkti, kus on vaja teha olulisi muutusi nii toitumises kui liikumises.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Umbes aasta tagasi, kui alustasin, kirjutasin, et ei tea. Aga nüüd, jah, mulle meeldib Fitlap. Fitlap ei ole imevahend salenemiseks, aga kui oled oma otsuse ära teinud, kogunud kokku oma meelekindluse, leidnud piisava motivatsiooni, siis on Fitlap usaldusväärne abimees.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom