Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Tänane päev läks patuna kirja

Nonii. Täna käsil viies päev ja enesetunne on hea. Eile olin sada protsenti kavas. Vett jõin ka päeva jooksul kaks liitrit. 

Täna hommikul näitas kaal 78,2. Esmaspäeval olo see number 80,6. Hommikuse seisuga on nelja kavas oldud päeva kadu 2,4 kilo. Pole paha, pole paha. 😀 

Hommikusöögiks tegin ikka oma lemmikut puder banaani ja piimaga. Imestan, et see hommikune puder ja kohupiim mulle selle viimasepooleteise või kahe aasta jooksul vastu pole veel hakanud. Ikka veel maitseb. Aga see on ju ainult hea. Hommikusöögi sõin umbes kümne ajal, peale seda panime plikaga linna shoppama. Igatahes kella kahe ajal lõi kõht juba kohutavalt pilli ja süda oli juba vaikselt paha. Mõtlesin, et ostan poest endale õuna ja söön nälja peletamiseks selle ära. Kuna plika ka vingus, et kõht on niiiiii tühi ja tahaks midagi päriselt süüa siis otsustasime, et võtame macist endale kanawrapi. Mõtlesin, et kui teen selle patuse lõunasöögi, siis vähemalt pole see minu arust niiiiii jube, kui kusagil mingi praad naha vahele pista. Võib-olla on ka aga ma niii loodan, et ei ole 🙂 Igatahes lõunasõögiks oligi mul see kanawrap ja päev läks taas rõõmsalt edasi. Vett olen ka korralikult joonud ja õhtuks sõin caesari salatit kanaga. Väga maitsev oli. Loodan, et homme hommikul kaalule astudes see wrap mulle kohutavat tagasilöõki ei anna. Jumala eest…peaasi, et kaalunumer ainult suuremaks pole läinud. Samat numbrit nähes oleks ma juba väga rahul, langust ma seekord ei loodagi. 

Kuigi tänast lõunast patukat ma teha poleks üldse tohtinud, kuna nädala patukas oli mul plaanitud üldse homseks õhtuks, kuna on sünnipäevale minek. Aga…pole hullu. Hommiku ja lõunasöõgi teen kava järgi. Tegelikult on plaan lõunasöõgiks ainult üks õun süüa ja siis sünnipäeval olles korra endale toit ette tõsta ja kõht täis süüa. Juurde ei kavatse võtta ja magustoidust on ka plaan hoiduda. Pühapäeval siis taas rangelt kavas, et esmaspaeval oma nädalane kaalulangus ikka kätte saada ja reipalt uuele nädale vastu astuda. 

Vaatasin, et praegu on fitlapis pea 500 erinevat retsepti. Metsik kogus ju. Kui mina viimati fitlapis aktiivne olin, siis oli see number suts alla 300. 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse