137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Tänane päev läks patuna kirja


Nonii. Täna käsil viies päev ja enesetunne on hea. Eile olin sada protsenti kavas. Vett jõin ka päeva jooksul kaks liitrit. 

Täna hommikul näitas kaal 78,2. Esmaspäeval olo see number 80,6. Hommikuse seisuga on nelja kavas oldud päeva kadu 2,4 kilo. Pole paha, pole paha. 😀 

Hommikusöögiks tegin ikka oma lemmikut puder banaani ja piimaga. Imestan, et see hommikune puder ja kohupiim mulle selle viimasepooleteise või kahe aasta jooksul vastu pole veel hakanud. Ikka veel maitseb. Aga see on ju ainult hea. Hommikusöögi sõin umbes kümne ajal, peale seda panime plikaga linna shoppama. Igatahes kella kahe ajal lõi kõht juba kohutavalt pilli ja süda oli juba vaikselt paha. Mõtlesin, et ostan poest endale õuna ja söön nälja peletamiseks selle ära. Kuna plika ka vingus, et kõht on niiiiii tühi ja tahaks midagi päriselt süüa siis otsustasime, et võtame macist endale kanawrapi. Mõtlesin, et kui teen selle patuse lõunasöögi, siis vähemalt pole see minu arust niiiiii jube, kui kusagil mingi praad naha vahele pista. Võib-olla on ka aga ma niii loodan, et ei ole 🙂 Igatahes lõunasõögiks oligi mul see kanawrap ja päev läks taas rõõmsalt edasi. Vett olen ka korralikult joonud ja õhtuks sõin caesari salatit kanaga. Väga maitsev oli. Loodan, et homme hommikul kaalule astudes see wrap mulle kohutavat tagasilöõki ei anna. Jumala eest…peaasi, et kaalunumer ainult suuremaks pole läinud. Samat numbrit nähes oleks ma juba väga rahul, langust ma seekord ei loodagi. 

Kuigi tänast lõunast patukat ma teha poleks üldse tohtinud, kuna nädala patukas oli mul plaanitud üldse homseks õhtuks, kuna on sünnipäevale minek. Aga…pole hullu. Hommiku ja lõunasöõgi teen kava järgi. Tegelikult on plaan lõunasöõgiks ainult üks õun süüa ja siis sünnipäeval olles korra endale toit ette tõsta ja kõht täis süüa. Juurde ei kavatse võtta ja magustoidust on ka plaan hoiduda. Pühapäeval siis taas rangelt kavas, et esmaspaeval oma nädalane kaalulangus ikka kätte saada ja reipalt uuele nädale vastu astuda. 

Vaatasin, et praegu on fitlapis pea 500 erinevat retsepti. Metsik kogus ju. Kui mina viimati fitlapis aktiivne olin, siis oli see number suts alla 300. 

 
Anonüümne
6674 lugemist / 3 fänni
Minust

Algkaal 80,6 kg.Hetkekaal 73.4 kg. 32 aastat noor.


Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva