137216 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Alustades kergemat elu


Hei!

Pole kunagi olnud eriline kirjameister, kuid täna tuli hirmus tahtmine kõik oma mõtted kirja panna. 

Olen Fitlapiga liitunud vist juba kordi kolm, kui mitte rohkem 😜 Kunagi ei ole ma aga reaalselt täpselt minu jaoks välja kalkuleeritud retsepti järgi toite teinud – valetan nüüd muidugi, viimased kolm päeva olen ma enda arvates super tubli olnud 👍🏼 sellest kirjutan veidi hiljem. Aga … Ühesõnaga ma olen siin käinud, liitunud, lugenud, vaadanud retsepte (mõnda ka katsetanud mitte korrektsete kogustega), kuid miks ma polnud veel reele saanud?!? Ilmselt tundub esialgu kõik nii keeruline. Need asendused jmt. See, et perele on ju ka vaja süüa teha ja päeval on ka vaja süüa, kui kontoris tööl oled.

Õnneks on Fitlap olnud nii järjekindel, et saatis ja saadab meilile jooksvalt igasugu uudiseid ja artikleid, mida aegajalt ikka ka lugesin, kuni selleni, et tuli välja mobiiliversioon… voilaa … Minu jaoks just see oligi, mis jäi eelmistest kordadest alustamiseks vajaka. Eks see tänapäeva nutiajastu on oma jälje jätnud ja mugavus ikka maksab ka 😜

Ma ei viitsinud kunagi õhtul arvuti taha minna, et uueks päevaks retsepte vaadata (päeval tööjuures ei oleks selleks iialgi aega ja siis veel ei tea ka mis isu võiks homme olla)… Veel vähem vedada läpakat kööki, et retsepti vaadata ja veel veel vähem retsepte üleskirjutada paberile, mis ei oleks ka väga loodussõbralik 😊

Nüüd on elu lihtne… Ükskõik millal mul tekib vaba hetk, saan ma sirvida Fitlap'i, et mida järgmisel toidukorral süüa või milliseid tooraineid võib homseks vaja minna. 

Teiseks on telefoni palju mugavam kööki kaasa võtta, et retsepti piiluda 😇

Ja ostunimekiri… Seda poes järgida ja juba korvis olevad asjad jooksvalt nn. mahatõmmata on ka mugav!

Eksnäis, eksnäis kui kaua ma vastu pean aga praegune eesmärk on langetada ca 5-7kg ja kinnistada uusi toitumisharjumusi hilisemaks eluks.

Nb! Mis minu jaoks veel superhea uudis oli, kui teen suurema koguse sööki siis saan selle panna sügavkülma ja kui tean nt. et järgmisel päeval on kiire siis on söök hea sealt kaasa haarata 👍🏼😍

Esimene postitus nüüd tehtud ja varsti olen taas tagasi 😊 Kõigile Teile soovin kaunist suve ja kindlat meelt 😉

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Ragne Sõstra
1399 lugemist
Minust

Olen aktiivse eluviisiga, kes on oma elu viimased ca 15 aastat olnud ülekaaluline. Eelmise aasta septembris sai ennast käsile võetud ja tänaseks on ideaalkaaluni minna vaid loetud kilogrammid :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapiga saan teha süüa kogu perele, ma ei pea tegema mitut sööki ühel õhtul :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva