Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Uus pill

Teist päeva järjest tunnen, kuidas isu ei ole. Söögiisu, noh. Peaks olema justkui iga kaalulangetaja unistus, või mis? Tegelikult aga paneb muretsema, sest kui miski ei maitse ja midagi ei taha, on väga raske päevaks vajalikku kaloraaži täis saada.

Täna hommikul ärkasin enda kohta erakordselt vara – juba kell 6. Puhkuse ajal ma reeglina nii vara ei ärka ja võiks ju paarist viimasest puhkusepäevast viimast võtta. Aga kui uni läheb ära, siis on ta läinud. Tegin siis hommikusöögiks tassi kohvi ja haarasin külmkapist topsi ProFeel kohupiimakreemi. Sama asi, mis eile. No ei suuda süüa. Ei saagi aru, kas asi minus või milles. Olen ka varem seda söönud ja kuigi kõrvalmaitse ei meeldinud, polnud mul sellist probleemi, et toit suus ringi käib ja alla ei lähe. Võtsin siis peotäie mandleid juurde. Need läksid paremini alla. Mõnda aega ma vist ProFeel kohupiimakreeme ei osta.

Kui laps oli üles ärganud ja oma hommikusöögi ära söönud, läksime temaga hambaarstile. Tal oli see esimene visiit. Kuigi ta ei lasknud hammast lõpuni ära parandada, oli ta minu üllatuseks esimese korra kohta ikka üllatavalt tubli. Üldiselt on ta laps, kellele uued olukorrad väga ei meeldi. Arst sai siiski täidise sisse pandud ja kui oktoobris uuesti läheme, siis saab ehk hamba ka korralikult korda teha.

Pärast hambaarstil käiku tegime kiire lõunasöögi – singivõileivad röstitud Saibiga. Mul küll isu eriti ei olnud, aga kellaaeg oli seal maal, et oli aeg süüa.

Õhtusöögiks tegin kartulit kodujuustusalatiga. See mulle maitseb ja läks tänastest söökidest kõige kergemini alla. Magustoiduks sõin Premia kiivisorbetti. Maitsev oli, kuigi arvan, et mõnel teisel päeval oleksin seda ehk rohkem nautinud.

Pärast õhtusööki väntasin 40 minutit trenažööril. Sellel nädalal on küll olnud päris palju toimetamist ja liikumist, aga trenažööri peale olen koos tänasega jõudnud vaid kahel korral. Nädala pole küll veel läbi.

Hiliseks söögikorraks valisin Fast pudingi mandlitega, juurde hommikusöögist üle jäänud õuna.

Päeva kaloraaž jäi alla baasainevahetuseks vajaliku. See ongi selle isutuse juures kõige hullem. Söö või paar kommi ära, et saaks kalorid täis. Kahjuks (või õnneks) pole isegi nende järele isu.

Aga uuest pillist ka. Kuna Ööjooksul mu eelmine aktiivsusmonitor õhtule läks, oli mul plaanis endale uus pill soetada. Pärast mõningat kaalumist otsustasin Polar A300 kasuks. Täna sain esimest päeva uut pilli kasutada. Täitsa huvitav on see, kui liiga vähese aktiivsuse korral sulle teada antakse, et liiguta oma pekki. No mitte küll nende sõnadega, aga põhimõte jääb samaks. Selle pilli puhul meeldib mulle ka see, et südame löögisageduse andur on eraldi kaasas. Täna panin selle trenažööriga väntamise ajal peale. Kui Polar näitas kalorikulu 250 kcal ringis, siis ratas näitas 150 kcal ringis. Ilmselt on Polari näit siiski täpsem, sest arvestab nii kehakaalu kui ka pulssi. Kulu on ilusam ka ja seda on lihtsam uskuda 🙂

Selle pilli hetkel ainus miinus on minu meelest see, et displeid ei saa valgustada ja pimedas ei näe näitu. Aga olgem ausad, palju ma ikka pimedas sellega ringi liigun ja vahepeal näitu vaatama pean.

Pilt on küll eile tehtud 🙂 Aga eilne päev ei läinud arvesse, sest ei saanud seda terve päeva kanda.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse