Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

“Noh, kas mõjub ka?”

Olgem ausad – ma ei käi iga päev mööda sõpru ja tuttavaid ringi ja ei räägi, et ma üritan Fitlapi abil kaalust alla saada. Mitte et see oleks häbiasi, aga see on kuidagi… minu asi. Midagi sellist, mida ma üritan iseenda jaoks teha ja see on justkui minu võitlus. Ma ei arvagi, et inimesed, kellel pole vaja kaalu langetada või kes lihtsalt ei soovi oma mugavustsoonist välja tulla ja midagi tervema tuleviku nimel ette võtta, mõistaksid mind ja minu eesmärke.

Mul on paar sõbrannat, kes teavad, et ma Fitlapi kava järgin. Ka nemad tegelevad kaalulangetusega – igaüks omal viisil. Nemad teavad ka sellest, kui raske oli ja on siis, kui kaal seisab, olenemata sellest, kui hoolega sa kava järgid. Ma alustasin 79 kilogrammiga ja praeguseks on kaalu alla läinud ümmarguselt 5 kg ringis. See kaalulangus ei ole mingi koheselt silmatorkav muutus ja seepärast ma ei eelda ja ei oota, et inimesed seda märkaksid. Ennekõike saan ma ise aru sellest, et ühest või teisest kohast on sentimeetrike maha läinud ja riided ei ole enam nii pingul.

Hiljuti sattusin kokku ühe tuttavaga, kes on oma elu jooksul vist kõik kaalulangetuse meetodid ära proovinud ja jäime lobisema. Muu hulgas läks jutt kaalu langetamise peale. Ma siis moka otsast poetasin, et olen umbes kaks kuud Fitlapi kava järginud. Selle peale küsiti skeptiliselt: "Noh, kas mõjub ka?". Mul oli tahtmine iroonitseda ja öelda: "Ah, ei. Ma niisama igavusest järgin kava.", aga jätsin sel korral iroonia endale. Inimene nägi mind viimati enne lapse saamist, umbes 70 kilosena, nii et tal võis tõesti skeptitsismiks põhjust olla.

Tegelikult on mõju ikka täitsa tuntav. 8 nädalaga on vähenenud kaal 5 kg, puusaümbermõõt 4,5 cm, kõhuümbermõõt 4 cm, rinnaümbermõõt 3 cm. Nii et jah, mõjub küll, kugi mul ei vähene kaal nii hooga nagu mõnel teisel – 3 kg nädalas, aga see pole ka algusest peale olnud minu eesmärk. Lisaks kaalule ja mõõtudele on palju muutunud see, mida minu külmkapist ja toidulaualt võib leida. Usun, et meie toidulaud on muutunud märkimisväärselt tervislikumaks. Lisaks olen avastanud enda jaoks selle, kui mõistlik ja säästlik on toidukordade planeerimine ja poe külastamine paar korda nädalas. Kavast on ka palju lihtsam kinni pidada, kui poes olevad ahvatlused pidevalt silmade ees ei virvenda.

Täna oli hommikusöögiks mitmeviljapuder kohupiimaga, juurde tass piimaga kohvi.

Pärast hommikusööki otsustasin tänase trenni ära teha – 40 minutit sai taas vändatud. Mõtlen tasapisi ikka ka Fitlapi algtaseme kava peale, aga enne ööjooksu ei ole seda vist mõtet ette võtta. Kangete lihastega pole kõige meeldivam 10 kilomeetrit trampida.

Lõunasöögiks valisin retsepti tatrapuder kodujuustuga, aga asendasin tatra kartulitega, et kolmandat päeva mitte süüa tatart ja asi üksluiseks ei läheks. Lihtsalt selles retseptis on marineeritud kurk ka sees 🙂

Õhtusöögiks kombineerisin retseptist riisivorm kana ja kodujuustu kattega lõunast ülejäänud keedetud kartulite abil ühe kiire panniroa. Maitsev ja toitev.

Hiliseks söögikorraks valisin taas pudingi röstitud mandlitega, minu versioonis siis röstimata mandlid.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse