137739 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kaalumispäev vol 7


Nonii. Üks hullumeelne nädal on taas läbi saanud. Eile oli pärast tööd selline tunne, et tahaksin kõik ümbritseva hääletule režiimile vajutada. Kuigi eilne päev oli nädala kõige kergem ja lühem. Kodus üritasin ennast ikka kokku võtta ja koristada. Pesu vajas ka pesemist. Pool elamist sai koristatud. Teine pool jäi tänaseks. Telefoni lükkasin siiski hääletuks, sest tundsin, et ei suuda kellegagi suhelda. Alanud nädalavahetus on haruldane selle poolest, et on kahe kuu jooksul ainuke, mil pole ees mõnda sünnipäeva või muud üritust. Saab lihtsalt niisama olla.

Nädala alguses tegi kaalunumber hüppe üles poole. No millalgi pidi see tordi söömine ju mõjuma hakkama. Ülejäänud päevade jooksul on number tasapisi, saja ja paarisaja grammi kaupa allapoole liikunud. Täna hommikuks näitas see 71,1 kg. Ehk siis eelmise laupäevaga võrreldes +100 grammi. Väga see mind ei morjenda, sest viimased päevad on olnud üsna "munased". Avastasin, et mul on külmikus 40 muna, mis vajavad realiseerimist. Ei, ma ei ole neid ise kokku ostnud. Üks ja teine on toonud. Et sööge lapsega korralikke talust pärit mune. No ja nüüd siis sööme. Tulemuseks on muidugi ka see, et süsteem hoiab kraami kinni. Lisaks hoiab morjendumast tõsiasi, et kuigi kaalunumber pole vähenenud, on vähenenud puusa- ja kõhuümbermõõt. Kumbki 1 cm võrra.

Toitumisega olen sel nädalal olnud umbes 75% ulatuses kavas. Lõunasöögi olen iga päev tööle kaasa võtnud. Sünnipäeval sõin kolm väikest tükki õunakooki. Lisaks on mõned liigsed ploomid ja kodumaised õunad leidnud tee minu hammaste vahele. Vee joomisega on küll asjad kehvavõitu. Nii jahe on, et suudan päeva jooksul juua ära vist umbes pool liitrit vett. Lisaks olen joonud kõll õhtuti sooja teed, nii musta kui ka rohelist. Vajalik norm vist küll täis ei tule.

Trenni teha pole saanud ja jõudnud. Ühest küljest leinan ikka veel taga oma trenažööri, teisest küljest on ajaga olnud üsna kitsas käes, kuna oleme vaevu mõni tund enne magamaminekut koju jõudnud. Siis ruttu õhtusöök valmis, siis ruttu pessu ja ongi unejutu aeg käes. Ehk peaks nädalavahetusel ikka Fitlapi algajate kava ette võtma? Äkki hakkab meeldima…

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Preili Moon
17226 lugemist / 8 fänni
Minust

37-aastane lapsega naisterahvas, 168 cm pikk, algkaaluga 79 kg -> 70,3 kg. Muidu rõõmsameelne ja krapsakas. Loen raamatuid ja teen käsitööd.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle, sest see ei ole dieet, vaid elustiil.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva