Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kaalumispäev vol 7

Nonii. Üks hullumeelne nädal on taas läbi saanud. Eile oli pärast tööd selline tunne, et tahaksin kõik ümbritseva hääletule režiimile vajutada. Kuigi eilne päev oli nädala kõige kergem ja lühem. Kodus üritasin ennast ikka kokku võtta ja koristada. Pesu vajas ka pesemist. Pool elamist sai koristatud. Teine pool jäi tänaseks. Telefoni lükkasin siiski hääletuks, sest tundsin, et ei suuda kellegagi suhelda. Alanud nädalavahetus on haruldane selle poolest, et on kahe kuu jooksul ainuke, mil pole ees mõnda sünnipäeva või muud üritust. Saab lihtsalt niisama olla.

Nädala alguses tegi kaalunumber hüppe üles poole. No millalgi pidi see tordi söömine ju mõjuma hakkama. Ülejäänud päevade jooksul on number tasapisi, saja ja paarisaja grammi kaupa allapoole liikunud. Täna hommikuks näitas see 71,1 kg. Ehk siis eelmise laupäevaga võrreldes +100 grammi. Väga see mind ei morjenda, sest viimased päevad on olnud üsna "munased". Avastasin, et mul on külmikus 40 muna, mis vajavad realiseerimist. Ei, ma ei ole neid ise kokku ostnud. Üks ja teine on toonud. Et sööge lapsega korralikke talust pärit mune. No ja nüüd siis sööme. Tulemuseks on muidugi ka see, et süsteem hoiab kraami kinni. Lisaks hoiab morjendumast tõsiasi, et kuigi kaalunumber pole vähenenud, on vähenenud puusa- ja kõhuümbermõõt. Kumbki 1 cm võrra.

Toitumisega olen sel nädalal olnud umbes 75% ulatuses kavas. Lõunasöögi olen iga päev tööle kaasa võtnud. Sünnipäeval sõin kolm väikest tükki õunakooki. Lisaks on mõned liigsed ploomid ja kodumaised õunad leidnud tee minu hammaste vahele. Vee joomisega on küll asjad kehvavõitu. Nii jahe on, et suudan päeva jooksul juua ära vist umbes pool liitrit vett. Lisaks olen joonud kõll õhtuti sooja teed, nii musta kui ka rohelist. Vajalik norm vist küll täis ei tule.

Trenni teha pole saanud ja jõudnud. Ühest küljest leinan ikka veel taga oma trenažööri, teisest küljest on ajaga olnud üsna kitsas käes, kuna oleme vaevu mõni tund enne magamaminekut koju jõudnud. Siis ruttu õhtusöök valmis, siis ruttu pessu ja ongi unejutu aeg käes. Ehk peaks nädalavahetusel ikka Fitlapi algajate kava ette võtma? Äkki hakkab meeldima…Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse