137215 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kaalumispäev vol 5


Märkamatult on jälle kätte jõudnud nädalavahetus ja kaalumispäev. Pean tunnistama, et olen seekord hämmingus ja tundub, et Fitlap on nii vinge, et hoolimata sellest, kui söön kohati natuke mööda, siis kaal ikka langeb. Eelmisel nädalal võtsin selle nädala eesmärgiks kodustada ära 72. Tulemuseks on aga see, et täna hommikul näitas kaal 71,6 kg. Võrreldes eelmise nädalaga on kaal vähenenud 1,2 kg ja algusest miinus 7,4 kg. Ja seda kõike hoolimata sellest, et sellel nädalal olen ma püüdnud süüa võimalikult palju kavakohaselt, aga on olnud ka kordi, mil olen söönud vähem kui kava ette näeb või hoopis rohkem kui kava ette näeb või siis hoopis asju, mida kava ette ei näegi. Pean tunnistama, et nii mõnegi toidukorra on aidanud päästa valgubatoonid, sest neid olen saanud süüa käigu pealt. Trenni pole ka enam päris iga päev teha saanud, aga kui vähegi aega on, ronin ikka ratta selga. Väntamisega liikusin 45 minutilt 50 minuti peale.

Eile oli esimene september ja esimene koolipäev. Esimest korda elus panin eile kleidi alla trimmiva korseti. Tellisin selle paar aastat tagasi aliexpressist ja jäi siis sahtlisse seisma, sest oli veits kitsas – pekikiht, mis sinna sisse pressida, oli ka palju paksem. Eile igal juhul ajasin selga. Läks selga ja ei olnudki üldse ebamugav. Lisaks ei pidanud ma muretsema, et äkki on ikka kõht punnis ees. Eelmisel päeval käisin veel juuksuris, kus blondiinist sai pihlamarjade punapea. Kõige selle tulemus oli see, et leidus õpse, kes mind selja tagant ära ei tundnud. Päris mitmed küsisid, et kas ma olen suvel kõvasti sporti teinud. Üks õpetaja küsis pärast aktust, et mis ma endaga suvel teinud olen, et selja tagant tundus talle, et ma olen poole väiksem. Sain kõvasti Fitlapile reklaami teha. Kuigi ma fitlapitan iseenda jaoks, on siiski komplimendid meeldivad. Kuigi ma olen eestlaslikult "ah mis nüüd mina"-tüüpi, siis võtsin eile rõõmsalt kõik komplimendid vastu ja tänasin viisakalt. Hea tunne oli ju endal ka. Fitlapimise tulemus +  uus soeng andsid ikka päris uue hingamise ja olemise.

Pean tunnistama, et sel nädalal olen suure kiire-kiire sees mõlgutanud mõtteid, et äkki peaks järgmise suveni kaalu langetamise teema kõrvale jätma. Minu peas on uueks oluliseks eesmärgiks kaaluda järgmise aasta ööjooksul 6 kg vähem kui selle aasta jooksul, ehk siis 67 kg. Samas on viimase nädala kaalumine andnud ikka päris korraliku motivatsioonilaksu. Normaalkaalust on puudu vaid kilogramm ja 67 puudu 5 kg ringis. Äkki peaks ikka püüdma nii palju, kui see võimalik on, kavas olla? Sööma pean ma ju niikuinii ja miks siis mitte süüa kavas olevaid toite? Järgmisel nädalal hakkab kool täielikult pihta ja siis tekib mõne nädala pärast rutiin ja kavas olemine võiks lihtsam olla. Nädalavahetused on järjestikuste sünnipäevade tõttu niikuinii pekkis. Siis oleks ju hea nädala sees võimalikult kavas olla…

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Preili Moon
17070 lugemist / 8 fänni
Minust

37-aastane lapsega naisterahvas, 168 cm pikk, algkaaluga 79 kg -> 70,3 kg. Muidu rõõmsameelne ja krapsakas. Loen raamatuid ja teen käsitööd.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle, sest see ei ole dieet, vaid elustiil.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva