137749 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kaaluda või mitte kaaluda, selles on küsimus.


Kaal on vaid number, eks ole? Kuidas oleks siis mõistlik selle kaalumisega toimida? Kuidas teie teete? Mina kaalun ennast igal hommikul. Pean tunnistama, et vahel ka õhtul. Lihtsalt niisama. Kontrolliks. Mõni räägib, kuidas ei ole vaja iga päev ennast kaaluda ja endale stressi tekitada. Et parem on kaaluda korra nädalas. Mul on nädalas üks päev, mille number nii öelda ametlikuna kirja läheb. Teiste päevade kaalumised on lihtsalt olukorra kontrollimiseks. Ma tõesti tunnen, et olukord on minu kontrolli all, kui ma tean, et hommikul kaalusin nii ja nii palju. Minu ülekaal ongi kogunenud nendest perioodidest, mil ma pole hommikuti kaalu peale astunud ja olukorda kontrollinud. Ilmselt on kogu asi lihtsalt peas kinni ja tuleks kaalulangetusse vabamalt suhtuda – seega ka jõuda selleni, et kord nädalas kaalumine on piisav. Kas minusuguseid kaalusõltlasi on veel?

Et sõltuvusest vabaks saada, mõtlesin et püüan ennast suunata selles suunas, et esialgu püüan õhtuti enam mitte kaalule astuda. Siis kaaluda üle päeva jne. Ehk on siis kogu kaalulangetuse protsess kuidagi rahulikum ja stressivabam… Või ma ei tea ka…

Hommikusöögiks valisin täna singivõileivad, juurde tass kohvi. Leivaks valisin Saibi, mille rösteris ära röstisin. Pudrule vahelduseks täitsa hea. Arvan, et pärast puhkust saab see mul üsna sage hommikusöök olema, sest tööpäevadel ma hommikuti putru teha ei jõua – iga minut on niigi arvel. Tuleb siis nädalavahetustel hakata putru tegema.

Lõunasöögiks said eilsed makaronid hakklihaga. Juurde vabavarast salatit: tomat, kurk.

Pärast lõunasööki läksime lapsega linna peale jalutama. Natuke saime mänguväljakul ka olla, aga päike oli nii lämbelt palav, et isegi vee joomine ei aidanud. Üle pooleteise tunni ei suutnud kuidagi olla ja tulime kodusesse jahedusse ära.

Õhtusöögiks tegin lillkapsapõhjaga pitsat. Tundub, et kuumus hakkas niimoodi pähe, et ma ei tulnud selle pealegi, et spinati oleksin pidanud eelnevalt sulama panema. Nii et spinat jäi pitsalt välja. Saab teine kord kartulivormis või kuskil ära kasutada. Toit tuli iseenesest maitsev. Järgmisel korral võiks proovida tomatit ka peale panna.

Hiliseks söögikorraks puding mandlitega – millal sellest küll isu täis saab?

Täna trenažööril ei vändanud. Võtsin vaba päeva.

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Preili Moon
17231 lugemist / 8 fänni
Minust

37-aastane lapsega naisterahvas, 168 cm pikk, algkaaluga 79 kg -> 70,3 kg. Muidu rõõmsameelne ja krapsakas. Loen raamatuid ja teen käsitööd.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle, sest see ei ole dieet, vaid elustiil.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom