Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Head vanavanemate päeva!

Hommik algas täna pühapäevale kohaselt hilja. Meie jaoks tähendab see ärkamist kell 8. Üsna masendav on vaadata aknast paistvat sombust ilma. Hakkab vaikselt kohale jõudma, et peagi on hommikul veel täitsa pime, kui tuleb juba sammud lasteaia poole seada. Rääkimata sellest, et varsti on pime ka siis, kui lasteaiast lõpuks koju jõuame. See, et tegemist on viimase lasteaia-aastaga, on natuke lohutav.

Hommikusöögiks valisin täna pudru piima ja banaaniga. Juurde tass piimaga kohvi.

Pärast hommikusööki käisime ema juurest, sest täna on ju vanavanemate päev. Lapsel oli lasteaias vanaemast joonistatud pilt. Lisaks keetsid nad lasteaias reedel vanavanematele õunamoosi. Kodus tegime purgile sildi ka peale. Poest võtsime veel potiroosi ka kaasa. Laps ise valis. Vanaema on meie jaoks asendamatu abiline nii muidu, kui ka sel ajal, kui laps on veidi haiglane ja lasteaeda minna ei saa. Laps läheb tema juurde ka hea meelega.

Lõunaks soojendasin eile tehtud kalkuni-kodujuustukotlette. Juurde retseptis ettenähtud peedi-õuna salat.

Pärast lõunasööki oli vaja tavapäraselt asjalik olla. Pesu pesta ja triikida, natuke kooli jaoks vajalikku paberitööd teha, elamist korrastada jne jne. Nädalavahetus on olnud nii tegus, et isegi kudumisvardaid ei jõudnud eriti kätte võtta.

Õhtusöögiks tegin tatrajahus paneeritud kanafilee ribasid. Kui kotletid lapsele maitsesid, siis see söök mitte eriti. Tegin kanafileed kokku neli portsu. Seega saan neid mõnel päeval tööle kaasa võtta või õhtusöögiks süüa. Lapsele pean selle asemel midagi muud tegema. Järgmisel korral proovin sama asja hoopis odra- või kaerajahuga. Mulle tundub, et kõik, mis oma olen tatrajahuga teinud, jääb kuidagi kuivavõitu. Ilmselt ma ei oska seda jahu õigesti kasutada.

Hiliseks söögikorraks sõin eilsest alles jäänud pooliku kodujuustu murakamoosiga ära, juurde mandlid.

Järgmiseks nädalaks on toitumise osas ettevalmistused tehtud ja poes käidud. Esimesed päevad peaksid minema lihtsalt, sest külmikus on veel kotlette ja paneeritud kanafileed. Ainult soojendamise ja tööle kaasa võtmise vaev. Mõni päev lubab küll üsna hullumeelne tulla ja pean ilmselt ka hilise söögikorra kaasa võtma, et õhtusöögini vastu pidada.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse