Tasuta 3 päeva toitumiskava Proovi kohe
Sulge

Nõiaring

Nonii, möödunud nädal on siis selline, mille võib kaalulangetamise seisukohalt maha kanda. Kurb on ainult see, et lisaks lihtsalt kaotsi läinud nädalale tühistati ka vähemalt ühe eelneva nädala saavutused,  ehk siis raisku läks sisuliselt kaks nädalat.  Mulle tundub, et olen tagasi langemas vanasse heasse esmaspäevast kolmapäevani kestvasse dieeti, mis hiljemalt neljapäeval muutub toiduorgiaks ja lõppeb pühapäevaste viimaste patustamistega, sest noh, esmaspäeval algab ju dieet!


Ma tõesti ei tea kuidas siit nõiaringist välja murda. Mõistusega saan väga hästi aru, et see ei tööta, aga hiljemalt  neljapäeva õhtuks on mõistuse suu patutoitu täis topitud, nii et kosta on vaid abitut mõminat, millest midagi aru ei saa…
Homme on kaalumine ja eelaimdus on halb. Kaalulangus võiks tulla vaid siis kui öösel mõni kehaosa küljest kukub (mida ma loodan siiski e juhtu, see võiks olla ebamugav). Kuu lõpp pole ka kaugel. Lubasin siis end mõõta, näis kas midagigigigi on muutunud.

Aga nüüd panen kokku ostunimekirja , et ikka ilusasti ka vas olla. Vähemalt kolmapäevanigi.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod