Tasuta 3 päeva toitumiskava Proovi kohe
Sulge

4. nädala aruanne

Kaalunumber – 108,7 kg

kaalukaotus – 0,1 kg (kokku 3,8 kg) Mis on positiivne üllatus. Ma kartsin, et tuleb  plussinädal. Kurb on asja juures muidugi see, et vahepeal oli olukord veelgi parem ja siis läks kõik pekki. Sõna otseses mõttes. Esmane eesmärk nihkus nädala võrra tuleviku poole ja viimane eesmärk on nii kaugel, et maakera kumeruse tõttu jääb silmapiiri taha.

toitumine – Äkki  üks päev oli, mille suutsin korralikult kavas püsida.  Aga võib öelda, et üsna kiiresti läks asi käest. Algas see paari üksiku kommiga kolmapäeval ja lõppes  ohjeldamatu pannkoogipugimisega pühapäeval. Samas oli ka päevi kus sõin liiga vähe ja liiga valesid asju.

liikumine –  Päeva keskmine sammude arv tul ca 6500 sammu. Kuigi ühel päeval tuli päris paras ports samme  sellest, et harjutasin ukulele mängu ja minu sammuluger arvas, et jooksen hullumeelselt ringi. Aga vähemalt kaks korda lükkasin velo nurgast välja ja sõitsin paar meetrit ja eile kühveldasin lund, nii et higi voolas.

maiused – ei kommentaari. No piinlik on.

Alkohol – Laupäeva õhtu kujunes üsna veiniseks…

Üldiselt olen endas pettunud. Ma millegipärast mõtlesin, et sel korral suudan end paremini joonel hoida ja ei lange nii lihtsasti ahvatluste küüsi. Ei tea kust selline  naiivne lootus tekkis. Positiivne on see, et hetkel olen väga rangelt kavas tagasi ja peatselt lähengi teen oma ilgelt suure hernesupi portsu soojaks. Ilus roheline plöga 🙂 Kuigi ilmselt sellest minu suurt lemmikut ei saa.  Ilmselt tuleks seda mingite maitseainetega tuunida, aga noh ei ole minus seda salapärast kulinaarset geeni, mis mõnel näikse kaasasündinud olevat. Kuigi geneetiliselt võiks mul ju eeldusi olla. Kui minu isa ja ema vaadata. Aga juu siis on antud geen minus mutanteerunud, muutes mu köögis täielikuks kobaks.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod