Väsinud

Pikk päev.

Päris raske on täna olnud ennast sundida arvuti taha kirjutama. Võib-olla on see tingitud pikast ja väsitavast koolipäevast. Mõtlesin pikalt, millest täna üldse kirjutada võiks. Ei toimunud mitte midagi väga erilist ja mis siin ikka õpingutest kirjutada. 

Toidualaselt pole midagi eriti põnevat teinud. Täna sattusin lõuna aeg koju – keetsin endale siis mune ja sõin pirni boonusena kõrvale. Üllataval kombel ei läinud mul kõht tühjaks kui pärast veel loengus istusin. Õhtusöögiks tegime pasta carbonarat. See on olnud mu lemmikpasta läbi aegade. Tegime siinse retsepti järgi ja tuli täpselt sama võrratu kui tavaliselt. Viimaseks toidukorraks valisime täna kodujuustumuna salati kiluvõileiva. Kuidagi isutab see kilu. Kiluga on mul alati lood sellised, et korra tahad ja siis mõnda aega pigem ei sööks teda. Otsustasime, et teine kord teeme kodujuustu-muna võikut ning siis eraldi hapukoore kilu võikut. Eraldi on mõlead väga head, kuid sellise kooslusena nad meile eriti ei meeldinud. Maitse asi, nagu toiduga ikka. Hommikul jätkame smuutiga, laupäeval võiks proovida kas mõnda udupeent pannkoogi retsepti või siis putru teha.

Eesmärgile lähemale?

Minu see nädal läheb vaevaliselt. Pidevalt on magusaisu (olen suutnud seda siiski taltsutada ja kontrolli all hoida), mis arvatavasti tuleb see pingelisest nädalast ja meeletutest kodutöö tähtaegadest, millest oleks vaja kinni pidada. Kall see eest liigub sel nädalal vist veidi paremas tempos. Eks see ongi individuaalne. EI tasu kohe oodata, et nädalaga eesmärk täidetud (see oleks küll ikka päris vahva). 

Väga tore on lugeda siinseid edulugusid  ning teiste blogidest, mis neile meeldinud ja mis mitte. Ning et kaalulangetamine ongi raske – pidev enesedistsiplineerimine. Tõden, et FitLapi kasutama hakates ei tundu see nii keeruline. Saan vahetada erinevaid koostisosi, ehk siis võimaluse kasutada võimalikult palju neid tooraineid, mis on juba kodus olemas. Ja see et ta ilusti kogused ära näitab (kuigi nii mõnigi kord teeme tunde järgi) on elu palju kergemaks muutev. Kõhu tühjust on jäänud tunduvalt vähemaks. Tunnen ennast reipamana ja paistab, et isegi küüne on kasvama otsustanud hakata laugh, mis teeb ainult heameelt! Hommikuti ei ole väga raske ennast voodist välja ajada, hommikust on puudu ainult võimlemine, kuid seda vist ei hakka tegema enne kui päris suvi ukse ees ja aega on veidi rohkem käes.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod