Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Leia endas jõudu ja Sa ei murdu . Ole see, keda Sa armastad ja tee endale seda , mida teeksid kõige kallimale – vaid head ju soovid.

Tänane patuvaba päev. TEHTUD . Täna oli ette teada koolitus, mis  kell 12 hakkas ja 16.30 lõppes. Nagu tavaliselt pakutakse koolitustel nisupirukaid – aga valikuid saame teha ju meie ise. JA mina valisin endale – EI PIRUKATELE. 

Laual oli palju ahvatlusi ja ma olen suur pirukasõber AGA ma suutsin öelda EI ja ma olen tänulik endale, et valmistasin ette eelmine õhtu müsliküpsised ja suutsin vastupidada. 

Ma ei murdunud kordagi – isegi ei olenud tunnet – ÜKS – see ei tee ju miskit. Ma olin väga tubli. 

Peale koolitust käisime ka shoppamas. Ka minu kodus on nüüd olemas kalorivabad siirupid ja muud head ja paremat – mida Prisma pakkus. 

Kurb on see, et ma olen sunnitud tegema täna vihmapühad:( seetähendab, et aprilliklõpuni on jäänud vaid kaks päeva – aga mul veel PALJU 300km puudu – aga ma teen selle ära – ma luban. 

 

Naudime täna vihmapühasid ja anname tuld jalgadele homme – ülehomme. 

Tegelikult ei ole kehva ilma – on vale riietus aga ma täna peale pikka päeva tunnistan, et vandun ilmale alla ja leian vabandusi, et mitte välja minna. Aga tean, et ega homme ei ole sugugi kergem . Aga siiski – MA teen ära. 

 

Olen päevaga rahul – suutsin kokkuleppetest kinnipidada ja nüüd tegudele. 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse