136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Leia endas jõudu ja Sa ei murdu . Ole see, keda Sa armastad ja tee endale seda , mida teeksid kõige kallimale – vaid head ju soovid.


Tänane patuvaba päev. TEHTUD . Täna oli ette teada koolitus, mis  kell 12 hakkas ja 16.30 lõppes. Nagu tavaliselt pakutakse koolitustel nisupirukaid – aga valikuid saame teha ju meie ise. JA mina valisin endale – EI PIRUKATELE. 

Laual oli palju ahvatlusi ja ma olen suur pirukasõber AGA ma suutsin öelda EI ja ma olen tänulik endale, et valmistasin ette eelmine õhtu müsliküpsised ja suutsin vastupidada. 

Ma ei murdunud kordagi – isegi ei olenud tunnet – ÜKS – see ei tee ju miskit. Ma olin väga tubli. 

Peale koolitust käisime ka shoppamas. Ka minu kodus on nüüd olemas kalorivabad siirupid ja muud head ja paremat – mida Prisma pakkus. 

Kurb on see, et ma olen sunnitud tegema täna vihmapühad:( seetähendab, et aprilliklõpuni on jäänud vaid kaks päeva – aga mul veel PALJU 300km puudu – aga ma teen selle ära – ma luban. 

 

Naudime täna vihmapühasid ja anname tuld jalgadele homme – ülehomme. 

Tegelikult ei ole kehva ilma – on vale riietus aga ma täna peale pikka päeva tunnistan, et vandun ilmale alla ja leian vabandusi, et mitte välja minna. Aga tean, et ega homme ei ole sugugi kergem . Aga siiski – MA teen ära. 

 

Olen päevaga rahul – suutsin kokkuleppetest kinnipidada ja nüüd tegudele. 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Piret Kaarlõp
12876 lugemist / 10 fänni
Minust

Olen 34 a. Rakverre sisserännanud naine. Olen abielus ja kahe ( 18a ja 10a ) poja ema. Olen Kaalust alla/Fitlap tiimiga koostööd teinud juba 3 aastat. Ma olen tüüpiline Eesti naine- ma ei ole kunagi endaga rahul . Ma ei ole täna siin, et kaalulangetada vaid olen täna siin , et ennast panna proovile- kas ma suudan ka midagi enamat, kui vaid kaalulangus ja tervislik toitumine. Läbi selle programmi soovin saada juurde rohkem sportlikku keha;) Mulle meeldib teha palju - olen nagu Orav rattas- kes mind lähemalt tunnevad teavad millest ma räägin. Läbi blogimise kindlasti saate minust ja mu tegemistest rohkem ka aimu. Minu pikkus 174 cm ja kaal 60,3 . Ideaalis näen, et see on 58 - 59 kg- seega ei ole palju minna. Ja kuna ma olen korra ka selle juba saavutanud, siis tean, et suudan seda.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

FitLap.ee lihtne ja nauditav. Kus saab veel nii palju onlines ideid , retsepte- mis põhiline- need on maitsvad ja mis mittevähem oluline - need aitavad ka kaalulangetada. Unusta paastud, veedieedid, võta aega enda jaoks ja naudi fitlap.ee - d.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva