Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

I aasta VIII kuu II nädal

Tundub, et kere ootaski toidu -10 % vähendamist- sel nädalal lahkus 0,6 kilo ja mõõtudest kadus rinnalt -4 cm ja puusalt – 1 cm.  Kui nii ilusti suudan jätkata, näen varsti uut kümmet esinumbris! (julge unistus!)

Sel nädalal olen  muidugi ka väga kavas püsinud. Kuidagi õnnestus ilma Laulupeota hakkama saada. Kulutasin hoopis oma laupäeva, mis  meil oli külm ja vihmane, riiete sorteerimisele. Juba olidki kapis võimust võtnud riided, kust olen suutnud välja kahaneda. Sain 3 (!) prügikoti täit korralikku ja 1/2 rämpsu kvalifitseerunud riideid. Viisime nad ka kohalikku jäätmejaama, kus alguses taheti suure koguse eest raha saada, kuid veidi hiljem mõeldi ümber. Eelmisel nädalal sai juba veidi viidud- neid riideid ma taaskasutuskastis küll ei näinud- loodetavasti saavad korrralikud riided uue võimaluse. Mõne seeliku jätsin endale ajalooliste piltide tegemiseks kah. 

Pühapäeval oli ilm veidi parem. Kuna olin endale 10 roosi tellinud Juhani puukoolist, siis sain nad maha panna. Nüüd on meie Eesti100 – peenras juba 43 erinevast sordist roosilist. Eelmisel aastal istutatud hakkavad just oma ilu näitama. Silmaga mõõdetult tuleb peenra lõpuni veel kindlasti 60 roosi- saabki kenasti 100 täis ja ehk mõned enamgi. Muidugi mitte sel aastal.

Olen roose ostnud nii süsteemiga, kui ilma- oluline on talvekindlus. Ja mitte vähemoluline ka lõhn…Ja värv… Nii leidsin oma imestuseks, et päris konkreetselt punast või valget roosi mul veel polegi. Peamiselt oranžikad ja roosad õilmitsejad. Samas on ka emotsioonioste- viimati Bauhofi praagi letist koju toodud pott, mille müügihind oli langenud 16,90lt 2.99le- nad polnud viitsinud isegi läbi õitsenud õisi küljest lõigata! Kust need hinnad küll võetakse?

PS: Kassipoeg on nii muutunud- nüüd juba 3,5 kuune ja laseme teda kodus olles ka kontrollitult õue. Enam ei küünista ja näri, ega tee pööraseid hüppeid. Vaid vana kassi kohates läheb koheselt pöördesse. Tundub, et vanale ta ikka meeldib- esmaspäeva öösel veeretas kassipoega peaaegu terve öö mööda põrandat, nii et kondid klobisesid. Ja kui viimaks tüdines, läks triikimislaua otsa magama. Kassipoeg ajas ta kadunud jälgi mitu tundi, kutsudes armsal häälel endaga mängima.

Mees pidas pika kõne teemal magus ja magus. Tema ei söövat meie kooke seetõttu, et meie magus ei ole magus. Tegin õuna- rabarberi kooki. Seda ta sõi küll- aga lisas peale ohtralt tavalist suhkrut. Kadedaks teeb, et mõnel inimesel nii hea ainevahetus on.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod