I aasta VII kuu II nädal

Vandesõnad on keelel ja meelel. No ei ole võimalik! Märtsist alates tammun nokk kinni- saba lahti ja tagasi. Sel nädalal olen olnud pailt programmis ja ei miskit! Juures 400 grammi! Oleme isegi 2 korda Laulasmaa Spas ujumas ja saunatamas käinud! Ja suppi söönud, sest supiga on alati tugev langus olnud. Tütar arvas, et kaal katki. Aga tegelikult pole ka tema juba pool aastat või rohkem alla võtnud. Ümbermõõtudes kah vaid ülekereline loksumine- kui kuskilt (näit kõhult) sentimeeter kadunud, siis mujale, nagu näiteks puusale- kaks sentimeetrit juurde kogunenud…

Eelmisel nädalavahetusel sai külastatud lõunapoolseid osariike. Ikka päris lõunas- Setomaad ja Põlvat. Tütrel suur tahtmine isiklik auto omandada ja saime ka väisata sõpru, kes juba eelmisel aastal enda juurde kutsusid. Kaks ühes. Hakkasime reedel peale tööd minema ja olimegi poole kümneks õhtul kohal. Istusime veidi õues, grillisime. Jubedad sääskede hordid ja järvelt tulev külmus ajasid meid aga enne keskööd tuppa. Hommikul proovisime järve ära- kas on vesi juba nii soe, nagu ilmateade räägib isegi Peipsi ja Pärnu kohta? Üldiselt oli  küll. Mina, kes olen ikka väga sooja vee armastaja, sain isegi suplushooaja avatud. (Nii et sel nädalal isegi 3 korda vees käidud!)

Kaua aega vaatamisväärsusi imetleda polnud, sest tahtsime koju sauna kütma jõuda. Ning teised tuttavad kellelt auto ostsime, ka juba ootasid. Ronisime ikkagi vaatetorni ja käisime Vastseliina Piiskopilinnuses uudistamas- küll vaid aia taga, sest piletit nii lühikeseks ajaks ei tahtnud. Väga toreda valikuga suveniiripood oli. 

Auto ostmisel vedas- läksime kuskile maakohta talvekummmide järele ja selle u 8 km jooksul jäi pidur peale ja hakka suitsu välja ajama. Remondile kulus peaaegu 2 tundi. Hea, et me otse koju ei kihutanud. Nii pidin oma plaane Salvestit külastada, korrigeerima ja ka Liivimaa lihaveise pood oli just veerand tundi enne meid uksed kinni pannud. 

PS: Kassipoeg on hüperaktiivne. Diagnoosiga. Kalpsab ringi nagu pöörane. Vana kass juba karistas teda tüütamise eest. Nüüd hoiab veidi eemale, aga nii tahaks “küüned p….e” mängu mängida. Öösel jookseb mööda ülemise korruse magamistubasid hullunult ringi ja ei lase kellelgi magada. Või istuvad kahekesi ninad vastamisi- vana kass aknalaual, kust lilled suveks õue läksid, ja kassipoeg tühjal postamendil. Vana lasi terve pühapäevase- esmaspäevase öö monotoonse järjekindlusega hoiatavaid madalaid urinaid välja. 

Poeg sõi jambalayat ja arvas, et kogu liha on tema taldrikusse sattunud. Mina lohutasin, et meie toidud sellised ongi. Mees kaebles selle peale, et tema tahtvat rohkem rasva.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod